Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Második alapképzés lehetséges állami támogatással?

A jelenlegi egyetemi alapképzésemen elhasználtam 4 félévet a 12 államilag támogatottból. Ha ezek után önköltségesen fejezem be a szakot, lediplomázom, akkor jelentkezhetek újabb államilag támogatott alapképzésre? Esetleg, ha ezt a szakot befejezetlenül hagynám?

Az is nagy segítség lenne, ha tudnám, hol keressem a választ. Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, továbbtanulás, ösztöndíj, felsőoktatás, hallgató, alapképzés

dec. 6. 23:46  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges Mo. -n mesterképzést elvégezni ha az alapképzést külföldön végzem?
Tanítás testnevelő-edző szakkal? Meddig lehetséges?
Közlekedésmérnöki vagy logisztikamérnöki alapképzés? Később nőként mennyire lehetséges az elhelyezkedés?
Jogviszony megszüntetés! Lehetséges visszatérítés nélkül? (többi lent)
Semmelweis Egyetemen szakváltás lehetséges?
Nemteközi tanulmányok alapképzés után mestertkülfön szeretnék végezni, lehetséges? Ha igen kinek van tapasztalata erről, milyen kulfoldi egyetem szamit jonak ilyen szakba?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!