Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jofogas oldalara penzert...

A jofogas oldalara penzert lehet feltenni hirdetest?

Figyelt kérdés
Nem tudom valaki jartas-e ebben es szokta-e hasznalni. Nehany napja feltettem valamit amit megszeretnek hirdetni de nem raktak ki es aztan azt hallottam hogy egy hirdetesnek 1050 ft a dija. Ez igaz? Es ha esetleg nem igaz akkor miert nem rakta ki az oldal meg masodjara sem? Koszonom.

#hirdetés #dijkoteles
2018. dec. 7. 04:26
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
Nem kelll fizetni én is hirdetek ott. Valami baj lehet akkor a hirdetéseddel vagy ki tudja. De fizetni nem kell az biztos. Csak külön szolgáltatásért.
2018. dec. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat egy taskat szeretnek feltenni amit mar nem hasznalok, normalis kepet keszitettem normalis leirassal de akkor miert nem teszi ki az oldal napok mulva sem? Es masodjara sem.. van tipped esetleg?
2018. dec. 7. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kategória. A legtöbb kategória ingyenes, de az autó, lakás és álláshirdetések fizetősek például.
2018. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. válasz a helyes. Annyival egészítem ki, hogy a munkát kínálók fizetnek a hirdetésért, az állás keresőknek ingyenes.
2018. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
Az is baj lehet hogy kétszer tetted fel ugyan azt a hirdetést.
2018. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem egymas utan tettem fel. Kb 3-4 nap mulva amikor lattam hogy meg most sem rakta ki az oldal. Hat remelem nem fizetos koszi
2018. dec. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!