Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy iskolai feladathoz kéne...

Egy iskolai feladathoz kéne segítség, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Röviden arról lenne szó,hogy egy reklámot kell összedobnom,viszont ötletem még nincs ezzel kapcsolatban,tehát boldogan venném a javaslatokat.

2018. dec. 9. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


És mit kellene reklámozni? Mert ennyi adattal ez elég tág fogalom...

2018. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a problémám... A tanár csak annyit mondott, hogy bármiről csinálhatunk és, hogy legyünk kreatívak. Lehet kitalált termék is, és létező is.
2018. dec. 10. 05:03
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Értem. Hmm. Szóval: Én azokat a reklámokat szeretem, amik viccesek. :) Gyerekkoromban pl. amikhez voltak énekes versikék, azokat mind a mai napig tudom kis felelevenítés után.

Miről reklámozz? Nos: Lehetne pl. az Abacusról. Ez az a golyókkal működő, kézi számológép.

[link]


Ezt reklámozhatnád, mint egy mostani számítógépet. :)

Például, hogy alacsony az energia fogyasztása. (naná, mert kézzel kell tologatni a golyókat) :D

És ezen a vonalon menve végig: előnyöket kiemelve. Bár lehet írni - vicces - hátrányt is. :)


Aztán. Ha szereted a sci-fiket például, onnan vehetnél valami használati tárgyat. Mondjuk a Star Warsból a fénykardot. Ha kereskedő lennél, és elakarnád adni, akkor mit emelnél ki rajta?

Vagy lehetne mondjuk a Star Trekből valamelyik űrkomp. Hasonlóan picit ahhoz, ahogy az autókat reklámoznák.

Esetleg az Alien-ből az Alien tojásokat? :D

Vagy netán Terminátort házőrzőnek? :D


Nem tudom mik a kedvenc filmjeid. :)

Versikéket is lehet faragni. Például egy könyvben olvastam a szimpatronról. Ez egy olyan kapszula, amit ha az illető beveszi, akkor másoknak azonnal szimpatikus lesz, egy olyan példaképükkel vélnek vele hasonlóságot, akikre felnéznek. Az ehhez tartozó versike:

"Szimpatronból egy pirula, és a béke kivirula.

Már egy köbcenti helyre biccenti."


Szóval érted: ami elnyeri valaki tetszését, megjegyzi a hozzátartozó versikét egy életre. :D

Ha végképp nem jutsz semmire: írj privát, és ha tudok segítek. :)

2018. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!