Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha túl sokat hianyzo...

Cortez0011SzJG kérdése:

Igaz, hogyha túl sokat hianyzok általános iskolaban felvételi előtt akkor nem írhatok felvételit?

Figyelt kérdés
Ha ez igaz akkor mennyi a megengedett oraszam?

2018. dec. 10. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenről nem tudok. Ha nagyon sokat hiányzol akkor max félévkor vizsgát kell tenned az anyagokból. De felvételit írhat bárki, attól szerintem nem függ.
2018. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én se tudok ilyenről. Annyit tudok csak, hogy ha elérted az adott félévben az adott tárgy óraszámának az x százalékát (nekem most hirtelen az rémlik, hogy nekünk középiskolában 30% volt, általános iskolában nem tudom mennyi ez a százalék), akkor a tanár megítélése szerint vizsgát kell tenned. Ha nem tud mire leosztályozni (nincsenek jegyeid), akkor meg elküld vizsgára.
2018. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!