Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ciki ha egy nőnek nagy...

Miért ciki ha egy nőnek nagy a lábmérete?

Figyelt kérdés
Egyáltalán számít ez? Annyi negatív kritikát kaptam már miatta.

2018. dec. 11. 10:29
1 2
 1/12 anonim válasza:

???

Pont az a jó, ha szép nagy.

2018. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%
Nehéz hanyattdönteni.
2018. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége bunkó és tapintatlan, ott szólják meg a másikat ahol tudják, ahol fogást találnak rajta. A ne figyelj oda rá rossz tanács, mert baromi rosszul esik, nem lehet csak úgy nem odafigyelni rá.

Nem ciki, nem gáz, alapvetően az emberek a hibásak ezért a kialakult képért. Ami nem átlagos, azt meg kell szólni, mindegy, hogy ezzel mit okoznak a másiknak. Próbáld esetleg elpoénkodni a beszólásokat, pl: hú, de nagy lábon élsz! Igen, így nagyobbat tudok rúgni azokba, akik beszólnak miatta.

Privátban leírod mekkora a lábad?

2018. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem ciki, nem tehet róla, de hát kis, pici láb a nőies.

Úgyis mondhatnám, hogy nem ciki a nagy láb, de a kis lábacska a cuki. :)

2018. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért ciki, amiért a nagy orr, nagy fül, O- vagy X-láb, összevissza álló fog, stb.

Minden társadalomban van egy kialakult szépségideál. A kőkorszaki jellegűektől kezdve a legmodernebbekig, mindenhol. Aki ettől jelentősen eltér, azt cikizik. Ez mindig is volt, mindig is lesz.

Ha nem törődsz vele, akkor nem számít. Csak a nagy lábméret önmagában nem elég ahhoz, hogy egy lehetséges partnert elijesszen tőled. Ha esetleg nem is tetszik neki, de megszokja, és ő sem törődik vele.

(18+ rész: a nagy lábhoz általában nagy csikló jár, ezt viszont a férfiak többsége imádja.)

2018. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki. A kicsi férfi lábat szereted? Nekem 44-es.
2018. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért ebbe a kategóriába írtam a kérdést, hogy a lábfétiseseket elkerüljem. Tehát ilyen szándékkal senki se írjon sem itt, sem privátban. Eszem ágában sincs ennek alapján ismerkedni, azt amúgy sem itt tenném!

A lábméretem nem titok, 43 as.

2018. dec. 12. 08:25
 8/12 anonim válasza:
Egy csomó lábfétises örülne, ha ilyen barátnője lenne.
2018. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem sikerült teljesen elkerülni őket. A #3-as vagyok és lábfétises. :D
2018. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#3. Nem az ilyen kommenteket akartam elkerülni,ezzel semmi baj sincs, csak az ismerkedős, képkéregetős privát üzeneteket. Amúgy maga a lábfétis sem zavar, ha tudják a határokat és nem csak arról szól az élet.
2018. dec. 12. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!