Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy ismerősbe...

Volt olyan, hogy ismerősbe botlottál a gyakorin?

Figyelt kérdés

- akár valaki olyan személyes jellegű kérdést tett fel, hogy egyből ráismertél?

- vagy üzenetezgetés közben derült ki, hogy ismeritek egymást?


ha ciki, vicces sztorijaitok vannak erről, azt is meséljétek el. :D



2018. okt. 15. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Félig-meddig. Olyan van, akivel itt ismerkedtem össze, és az írásai alapján ismerek rá, hogy annak a válasznak ő a szerzője.
2018. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen volt. :)
2018. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Olyan volt, hogy egy kérdés elejét elolvasva majdnem repült a kóla a számból, mert mintha rólam írták volna - de kiderült nem rólam szól.


Olyan volt, amit az egyik válaszoló ír, hogy megismertem valakit a Gyakorin és azóta felismerem, ha ő ír kommentet, de nem egy nagy művészet kitalálni, hogy ő az, mert mindig ugyanarról ír és telehányja a szövegét smiley-kal meg szívecskékkel, amitől nehezen olvasható az írása.


Nekem egy ismerősöm mesélte élőben, amikor a Gyakoriról beszélgettünk, hogy egyszer valaki kiírt egy kérdést és már nem tudni, mi volt a kérdés, de beleírta, hogy lógott a suliból és kiderült, hogy a kérdező nem jelentkezett ki a gépből, sőt a böngészőt se csukta be, mert a legelső kérdező általi kommentet az édesanyja írta :D

2018. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan gyakorin megismert ismerősöm, akivel nagyon rég tartjuk a kapcsolatot.

Volt olyan kérdése amiből rájöttem, hogy ő az, pedig nem tudtam a konkrét gondról..

2018. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
27%
A Szent johanna gimiben:)
2019. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan nekem is volt!

3as!

Tökre az én leirásom volt,szereti a cicákat,szereti a lila szint és szőke a haja

Én csak lestem hogy..ojaj xd

2020. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!