Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó ez egy fura kérdés:D hol...

Jó ez egy fura kérdés:D hol lehet venni/rendelni Lil Pump posztert Magyarországon?

Figyelt kérdés
Persze tudom ott az ebay ha máshol nem találok rendelek otthon de ha valaki tudja hogy Magyarországon vagy magyar oldalon lehet ilyet találni az lécci linkelje már :DD
2018. dec. 15. 21:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jézusom most vettem észre hogy "rendelek otthon" és az onnan helyett otthont irtam pedig nincs is automatikus szövegjavítom lool
2018. dec. 15. 21:59
 2/19 anonim válasza:
Nyomtass egyet otthon.
2018. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam lézer nyomtatóm van azzals sezrintetek normálisan kitudnám nyomtatni hogy ne legyen elmosodótt meg ilyen szar?
2018. dec. 15. 22:37
 4/19 anonim válasza:
Az a baj, hogy maga a "művész" szar, így azon nem tudsz javítani. A lézer nyomtató nem lesz olyan jó. De szerintem nyomtatós cégek vállalnak poszter készítést is, nézz utána.
2018. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó de én nagyon gáznak érezném ha odaállítanék 100 képpel Lil Pumpról és megkérném hogy csinálják meg :D szobám falára is csak azért raknám ki mert úgyse jön át soha senki :DD
2018. dec. 15. 22:44
 6/19 anonim válasza:
Igen, elég gáz lenne, főleg mert lil lump is gáz. De most úgyis az ilyen szar zaj a divat, nem? Legyél menő csináltasd meg. Megszólni nem fognak, mert ez a munkájuk. Főleg, ha magabiztos vagy.
2018. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De itt most nem az a kérdés egyébként hogy ki hogy viszonyúl Lil Pumphoz az a lényeg hogy én fangirl vagyok és kell plakát :D de mindegy sztem az ott dolgozók úgyse tudják ki az majd utánna nézek
2018. dec. 15. 23:10
 8/19 anonim válasza:
Nyugi, valószínűleg 18 évesek elmúltak az ott dolgozók, így valószínűleg azt sem tudják, hogy ki az. Ha esetleg megkérdeznék, akkor mond nyugodtan azt, hogy tüntetni akarsz az alvó csövesek összefirkálása ellen és ehhez kell egy plakát. Többet nem fognak kérdezni :)
2018. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de irjátok már hogy mi a bajotok a gyerekkel
2018. dec. 15. 23:20
 10/19 TappancsMancs ***** válasza:

Jó ez egy fura válasz, de ha megkérdeznék ki is az a Lil Pump legfeljebb megmondod, hogy atomfizikus és ő találta fel a Nóbel-díjat.


Most ezt a 100 képet nem értem. Azittem elég egy poszter. Vagy ilyen nagy a szobád?


google - ez pump vagy mi - és képek - aztán képméret szerinti keresés


Előtte egyeztess a nyomtatósokkal, hogy a neked kellő mérethez mekkora pixel méretet vigyél.


Felőlem persze csináltathatsz 100-at, meg 1000-et is. :D



Pump izé ... tényleg fura kérdés. :D Ha tudsz még ilyeneket, ne kímélj.

2018. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!