Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó ez egy fura kérdés:D hol...

Jó ez egy fura kérdés:D hol lehet venni/rendelni Lil Pump posztert Magyarországon?

Figyelt kérdés
Persze tudom ott az ebay ha máshol nem találok rendelek otthon de ha valaki tudja hogy Magyarországon vagy magyar oldalon lehet ilyet találni az lécci linkelje már :DD
2018. dec. 15. 21:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja nem dehogy elég róla egy poszter jó 100 nyilván nem kell de azért kéne egy pár :D amugy nem tudom miért olyan vicces nektek ez a kérdés én ezt tök komolyan kérdeztem :/
2018. dec. 16. 16:29
 12/19 TappancsMancs ***** válasza:

Mi is komolyan mondtuk, igaz közben lefejeltem mindent a szobában.


Meg azért látom naprakész vagy, egyből válaszoltál. :D Ott ülsz mi és körmödet rágva várod a válaszokat. :P

2018. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 TappancsMancs ***** válasza:

Amúgy csak viccelődtünk. Jó kérdés ez. Csak hát érted? Milyen milyen név ez, hogy Lil Pump? Most komolyan?


Na jólvan, hajrá tinédzserek! Kellemes Ünnepeket!

2018. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem rágom a körmömet csak épp nincs semmi dolgom de látom neked se mert képes voltál 3 haszontalan kommentet ideb*szni a kérdésem alá eddig èn is viccesen megprobáltam kikerülni azt hogy bárkit is megsértsek dehát...kellemes ünnepeket élettelen bunkók;)

(Aki félig normális és hasznos választ adott az ne vegye magára)

2018. dec. 16. 17:07
 15/19 TappancsMancs ***** válasza:

Pedig tényleg csak vicceltünk. Cserébe itt van pár nagy felbontású kép, az első az konkrétan poszter, a többi fotó, de azok is jók.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és árakban és különféle nyomtatási minőségek és papír fajták szerint lehet árkülönbség, úgyhogy nézelődj alaposan körbe, hol mi mennyi. Mert szabad ár van és mindig vannak árkülönbségek.
2018. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jo most kiengeszteltél köszi!:D
2018. dec. 16. 17:32
 18/19 TappancsMancs ***** válasza:

:D

Néztem az Ebay-es képeket és bár olcsók, de többnyire nem túl jók és méretben is elég kicsik. Azokból amit linkeltem 1,5 méterig is jó minőségű képet lehet nyomtatni. Csak a méretet kell kitalálnod, ami lehet kisebb is és árban találni vállalhatót.


------------


Ebay


27 x 40 inch = 68 x 101 cm

$ 14 = 292 Ft x 14 = 4100 Ft


vagyis

68 x 101 cm = 4100 Ft


[link]


-----------------


Ez jobb ár csak nem látok házhoz szállítást.

70 x 100 cm = 3550 Ft (fényes papíron)


[link]

2018. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Wow köszönöm szépen <3
2018. dec. 16. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!