Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bullet Journal használók!...

Bullet Journal használók! Milyen dolgokat vezzettek rendszeres (akár évi, havi vagy napi lebontásban)?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szokások, kiadások, filmek amiket megnéztetek.. Stb..

2018. dec. 16. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Leírom, hogy mikor hol voltam koncerten, színházban és egyéb helyeken, mit ettem/ittam és hol (már amikor van valami említésre méltó, az otthoni szendvicset nyilván nem írom le) Igaz én nem ilyen bullet journal rendszerben, csak simán lejegyzem az aktuális dátummal. De ez is valami hasonló, a jelentős dolgokat leírom. Sajnos elég lusta vagyok, sokszor csak hónapokkal később a telefonos fotók alapján rekonstruálom a dolgokat, de ilyenkor mindig jó érzés visszanézni, hogy mennyi szép élményt szereztem. Amikor csak történnek az események, hajlamosabb vagyok természetesnek venni ezeket, de amikor visszanézem, érzem, hogy mennyire sok jó dologban volt részem. :) Ez motivál arra, hogy továbbra is hasonlóan éljek.
2019. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!