Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek volt ilyen? Minden...

Veletek volt ilyen? Minden hasonló sztorira kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Szóval főként egyetemisták érdekelnének,hogy volt már olyan hogy nem tanultatok egy vizsgára, de végül mégis meglett a kettes valahogy?

2018. dec. 18. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
A világtörténelemben ilyen még soha nem fordult elő senkivel. Érezd magad elképesztően különlegesnek!
2018. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat de epp ez a baj hogy velem nem volt ilyen csak remenykedem
2018. dec. 18. 21:56
 3/7 anonim válasza:
Ilyen nem. Olyan volt, hogy nagyon keveset tanultam és pont olyan tételt húztam, amit egyáltalán nem tudtam. Minden szart összehordtam, ami rémlett, szerencsére segítőkész volt a vizsgáztató is, tulajdonképpen csak bólogatnom kellett arra, amit mond és egy két evidens megjegyzést hozzátenni, amit már abból ki lehetett következtetni.
2018. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja, amúgy volt olyan, hogy semmit nem tanultam. Úgy voltam vele, hogy én ezt nem fogom megérteni 2 nap alatt és inkább tanultam arra, amire több esélyem volt. Beültem szépen, mellettem a srác megajánlott jegyre gyúrt, én meg szorgosan másolgattam, amit láttam. :D Ilyen mázlim többet úgysem lesz.
2018. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyetlen egyszer, de az valami tévedés lehetett.

Sajnos a többire inkább a vért izzadok annyit tanulok volt a jellemző.

El is gondolkodtam, hogy valami baj lehet az agyammal és esetleg nem nekem való a felsőoktatás.

2018. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ... volt magán matek tanáromtól hallottam, hogy egy csoporttársa semmit sem tanult és megkérte őt és még pár embert, hogy egy bizonyos tételt magyarázzanak el neki.


Majd csodák csodájára azt húzta és átment belőle.


Amúgy nekem az eddigi egyetemi tapasztalataim alapján inkább az van, hogy rengeteget készülsz és azt hiszed megy olyan 4-5 szintre, majd vizsgán/ZHn olyan dolgokkal jösz szembe, amivel nagyon nem találkoztál és végül 2re megírod.


Vagy éppen mindent jól csinálsz, csak minden feladatban levonnak pár pontot, mert helytelenűl indololtad meg, azaz nem írdtad, hogy hogy X definícióból következi, hogy Y van, csak simán oda írod, hogy Y és így rögtön 5ről 3 lesz :D


Gimnáziumban még bevállhat ez az "éppen szerencsés tételt húztam", de egyetemen már nem hiszem. Persze biztosan van olyan szak...

2018. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer ötöst kaptam. Közepes nehézségű tárgy, évközben volt egy ZH is. Vizsgára nem készültem, kihúztam a legelső tételt ami legrövidebb, alapfogalmas dolog volt. Ha csak facebookozni jártál szemináriumra akkor is garantált kettes, én néha figyeltem is így boldogan távoztam.


Esélytelenek nyugalma: nem volt időm tanulni, volt fontosabb tárgyam de elmentem vizsgázni. Egyedül azokat a dolgokat futottam át amiket a korábbi héten kérdeztek. Pont annyi egyezés volt a kérdésekben, hogy sikerült átmenni.


Ez nem velem történt meg, s mivel szopatós tárgy tanultak is rá az emberek: az oktató egy vizsgán egy az egyben a gyakorló mintatesztet adta. Akinek mákja volt megoldotta és sokat nézegette, jópárra emlékezett. A többség a fogát szívta idegében.

2018. dec. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!