Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » “Nem fog” az agyam! Mit tegyek?

Csigabigaa kérdése:

“Nem fog” az agyam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve itthon vagyok a gyerekekkel, (1 évet dolgoztam közben) most egyetemre járok, 1. éves vagyok. Most van ugye a vizsgaidőszak, tanulok, készülök a vizsgákra, de egyszerűen nem marad meg a fejemben, amit megtanulok. Régen nem voltam ilyen. Azt érzem, hogy teljesen elbutultam (ovis szinten vagyok :D, a 2 óvodás mellett) Mit csináljak, hogy életre keltsem az agysejteimet?? Vannak speckó gyakorlatok, vagy valami??
2018. dec. 19. 03:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Például tegnap szóbeliztem munkapszichológiából, és egyszerűn totál leblokkoltam, egy olyan alap kifejezés, mint a depresszió nem jutott eszembe, alig tudtam kinyögni hiába tudtam, hogy mire gondol a tanár. 4-es lett egyébként mert látta, hogy készültem, de legszívesebben a falba vertem volna a fejem, hogy ennyire hülye, hogy lehetek??
2018. dec. 19. 03:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szaki, de lehet csak kimerült vagy, ami 2 kisgyerek mellett nem csoda.Ilyenkor nekem se fog az agyam.. Mi a megoldás? Hosszú nyugodt pihenés,ami ugye kizárt 😬😁 passz
2018. dec. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ez olyan hogy ha csinálod akk fokozatosan, szép lassan visszaszoksz a magolásra
2018. dec. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is ebben reménykedem :)
2018. dec. 19. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!