Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy megcsal a...

Tsubaki126 kérdése:

Honnan tudom hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Egyszer mar előfordult hogy rajta kaptam hogy egy lányal beszélget röviden annyi állt a beszélgetésben hogy a barátom megkérdezte a lánytól hogy nem e szeretnék csinálni a csaj debreceni a párom meg pest kornyéki szóval elméletben csak uzenetben akart vele "huncut" dolgokrol beszélni. Mint kiderült többször is elő fordult ilyen hogy beszélgetett vele de törölte az üzeneteket. Azóta csak rosszabb a helyzet állandó gyanakvásban élek és félelemben hogy ezt megint megteszi velem és ezt a tudtára is adom hogy félek ezen okból a féltékenykedésem már elégé eldurvult. Kicsit aggodom mostanában elég sürün törli a böngészési előzményeit ma elment egy céges bulira és ragaszkodott hozza hogy jelentlezekk be az fbm be és jelentkezzek ki az övéből. Ha felhozom azt a temat hogy valakivel beszélget e akkor egyből felkapja a vízet és kiakad. Ezek a jelek aggódalomra adnak okot vagy csak én képzelek túl sokat a dolgok mögé?

#sjdj
2018. dec. 21. 16:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy magamnak köszönhetem az egészet igazad van de azzal is tisztában vagyok hogy én miattam ment máshoz mert egy orbitális nagy veszekedés után ment ehhez a lányhoz és azután írta ezeket neki miután én azt mondtam neki hohy nem tud kielégíteni és hogy ha nem változtatt akkor nem akarok vele többet lefeküdni. Ez után történt az egész dolog miután rájöttem mi van akkor ott sirt elöttem hogy ne hagyjam el (rendben tudom hogy a könny nem jelent semmit) ez volt kb 7 hónapja azóta se nagyon hevertem ki már bizogatok benne de egy kis gyanakvás és elkeseredem hogy én el akarom hagyni de nem megy nekem. szeretem meg mégis csak az első komoly kapcsolatom a komoly szerelmem ami annyi minden mellet támaszt és vígaszt nyújtott nekem. még a dilis családom ellenére sem hagyott el. én üldöztem őt ide és én vágom még mindig a fejéhez hogy hütlen volt hozzám látszik hogy elege van de engem is meg lehetne érteni végtére is én vagyok a megbántott fél valamilyen módon. Félek hogy megcsal de szeretek vele lenni de a félelmem nagyobb mint a szeretetem. fogalmam sincs hogy vajon tényleg én képzelem már be lassan paranoiásan a dolgokat avagy sem.
2018. dec. 21. 18:02
 12/14 mindentudó99 ***** válasza:
Nem tudom van e számotógépe és azon facebookozik e. Több ismerősöm kémprogramot tett párja gépére. Minden billentyűéeütést megjegyez. Letölthető a netről. Ráteszed egy hét múval ránézel. Aljas dolog de ha nincs más. Három ismerős gyanakodottva párjára. Mindhárman ilyen programot használtak. Mindháromnál beigazolódott a gyanú. Két esetben a háromból az asszonyok árulták magukat a neten.
2018. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"de a félelmem nagyobb mint a szeretetem."

Ennek a fickónak, ha van egy csöpp esze- hanyatt-homlok menekül tőled! Senki sem akarja egy vérmes nyomozótiszttel leélni az életét, hacsak nem bolond.

2018. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudom egy bocsi a szó használatért de ezt nem lehet másképp leirni igen utolsó válasszoló magam is csodálkozom hogy még egyátalán miert van velem ennyi féltékenykedés és veszekedés után de én ezt bizonyos pontig egy jó jelnek veszem vegül is ha nem szeretne ne viselné el azt hogy egy feltekenykedo stb stb vagyok. Mégis nem szeretem magamban tartani ha féltékeny vagyok vagy ha bajom van.
2018. dec. 21. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!