Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyitottak már rád szállodában...

Nyitottak már rád szállodában mikor meztelenül voltál?

Figyelt kérdés

Reggel éppen végeztem a zuhanyzással, egy szál semmiben visszafeküdtem az ágyba. Pár perc múlva mikor még mindig pucéran feküdtem benyitott a takarító. A "Ne zavarjanak" táblát tényleg elfelejtettem kirakni. Megilletődött a takarító, de csinálta a takarítást aztán kiment. Én meg annyira zavarban voltam hogy még el sem takartam magam. Történt már ilyen veletek?


Mit reagálnátok az én vagy a takarító helyében?


2018. dec. 24. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
rám nem, de velem már megesett párszor (housekeeper vagyok).. nem hiszem el hogy azt a k-a táblát nem lehet kirakni.. amúgy meg elnézést kérek és mondom hogy majd később visszamegyek. olyan is volt hogy dugtak, hát eszem megállt hogy nem képesek akkor se kibszni azt a dndt..
2018. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen
2019. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:

Elvileg és az illem is így kívánja, ha valaki bemegy a hotel szobába akkor előtte kopog. Akár személyzet, akár valaki más. Pont ezért szoktunk kopogni, hogy tudjanak az érkezésünkről és akkor engedjenek be, ha az alkalmas.


Ha kopognának a hotel alkalmazottak, akkor sok eset elkerülhető lenne, persze vannak kivételek, de sok eset elmaradna. Meg egy szállodai alkalmazott elvileg kell tudja, hogy van-e és lehet-e egyáltalán bent valaki, vagy szállodán kívül tartózkodik.


Persze vannak kikerülhetetlen esetek :)

2019. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Egy jobb hotelben kopognak, majd ha nincs válasz is csak résnyire benyitja az ajtót és beszól, mert úgy jobban is hallhatják bent. És csak ez után megy be. Elvileg. :D
2019. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

Kerestem is hozzá videót, de csak ezt találtam hirtelen, itt csak kopognak. Egyébként is a kirakott tábla az csak annyit jelent, hogy végképp ne is akarjanak bemenni. És ha nincs kint a tábla, az meg nem jelenti azt, hogy simán be lehet nyitni, csak úgy ukmukkfukk. Amikor nincs tábla akkor is illik kopogni és ha beengednek, akkor menni be. És meg is kell győződni róla amennyire lehet, hogy tényleg nincsenek bent.


https://www.youtube.com/watch?v=kbXIjAI9lYk

2019. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!