Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem unszimpatikus ez a...

Csak nekem unszimpatikus ez a csaj?

Figyelt kérdés

Csak nekem unszimpatikus Meghan Markle?Nekem nagyon fura ez a csaj,folyamatosan valami rossz pletyka előkerül vele kapcsolatban.Mondjuk,én már az elején nem kedveltem,pár cikket elolvastam róla,de ennyi.Nekem mondjuk már akkor nem volt szimpatikus...Most pár pontban összefoglalom hogy mi a problémám vele.

1.A családja.Amiket a családja mondogatnak róla,hát...Nem túl kedves.De,szerintem igazuk van!Mindenki azt mondja hogy irigyek,hazugok stb.Nem lehet hogy valamilyen szinten igazuk van?Mármint, hogy ha már ennyire ellene van már 3 családtagja,akkor itt valami nagyon sántít.

2.Tényleg olyan jó színésznő volt?Mert én rengeteg

sorozatot,filmet,színészt,színésznőt ismerek,de eddig nem hallotam róla!Meg szerintem nem is kereset annyira jól(mármint hogyha annyira nem volt ismert akkor nem kereshetet annyira jól).

3.A ruhák.Szinte mindenki sajnálja hogy szegény nem vehet fel nadrágot,rövidebb ruhát,szoknyát stb.

1.Ő vállalta hogy mostantól ilyen életet fog élni,ő választota nem parancsolt rá senki.

2.Ami amúgy még rőhej,az az hogy igaz hogy nem járhat olyan ruhában amiben akkar,de azok a ruhák amiket megvesz egy kisebb vagyonba kerülnek...Szóval...nincs neki annyira rossz dolga!

3.Katalint is ugyan ezt át kellet élnie!Most szinte mindenki sajnálja őt,pedig Katalinnak is ugyan ezt át kellet élnie,sőt,neki még nehezebb volt!Hiszen ő egyszer majd a király felesége lesz és Meghanre és Harryre valamivel kevesebb szabályt kell betartaniuk, mégis síratják őt.

4.A korkülönbség.Engem nagyon felidegesitet amikor megtudtam hogy 2 évvel idősebb nőhöz megy hozzá Harry.Azzal nekem nics problémám hogy ha egy nő idösebb a férjénél,de még Katalinnál és Vilmosnál is idősebb!Harrynek volt egy győnyőrü barátnője,brit volt,kórban hozzá illet,nem értem miért cserélte le erre az Amreikai csajra.A színészi karrierje alat is mutatót magából ezt-azt.Szóval,nem értem Harry gondolkodását!

5.Botrány botrányt kővet!Az eskűvöje elött azok a paparazzi fótok voltak,most meg az a pletyka járja hogy drogot adott az eskűvöjén(mármint az elsőn)Amúgy én csak a legrégebbit meg a legújabbat írtam le hogy ne kelljen annyit írnom.Lehet hogy én vagyok túl hiszékeny de szerintem ettől a bányától,minden ki telik!

Tudom,tudom minket nem befolyásol hogy kit vesz el Harry,de ezt már nagyon régóta bennem van.Ja,és azoknak akik megkérdeznék hogy ha utálom miért olvasok róla,azokank üzenem hogy azért mert én mindig a felkapott hírekhez megyek és szinte mindig a második vagy az első közt van,hogy szegény Meghan miken kell át esen!

Amúgy,nekem ez az első kérdésem itt gyakorin,szóval hogyha valamit nem csináltam jól elnézést!🙂



2018. dec. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol ennyire mások életével? Feltűnően sok a Markle-kérdés errefelé:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9631..

2018. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ember!Odaírtam hogy ez az első kérdésem!És igen láttam ezeket a kérdéseket és egyre még válaszoltam is!De,higy -nekem!Nem én voltam!De persze ez más válaszolókra is érvényes,komolyan nem én írtam!Remélem nem kezd el senki sem rossz dolgokat terjeszteni rólam...
2018. dec. 30. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpatikus, kedvesnek, jóindulatúnak látszik. Hát nem édes? [link]
2018. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell azért mindent el hinni amit leadnak a médiában. Nekik az a prioritásuk, hogy minnél többen legyenek kíváncsiak az általuk kínált termékekre (jelen esetben a hírekre), ezért ha kell nyílván kiszínezik a dolgokat annak érdekében hogy minnél intenívebb érzelmeket váltsanak ki az emberekből.


Egyébként tényleg jól néz ki a nő. Ha szakít Harryvel, és véletlenül erre jár, biztos meghívom egy lattéra vagy valami...

2018. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

(Ezt le akartam írni csak természetesen elfelejtettem)🙃

Én nem hiszek el mindent,ahol már tényleg látszik hogy nem teljesen igaz,azt nem is hiszem el.Viszont az a paparazzi fótok elég valoságosak lehetek.Az pedig hogy Megahn hogy drogot(azt hiszem marihuánát)

adót a meghívottaknak az is leég valósnak néz ki,persze ott is valami ki an színezve...

2018. dec. 31. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!