Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szeretnek ennyire Maghen...

Mit szeretnek ennyire Maghen Markelben?

Figyelt kérdés

Engem sose nagyon érdekelt a királyi csálad,tudtam hogy vannak...ennyi.De amiotta Meghan Markle bekerült a királyi családba egyre jobban dobta ki a híreket az esküvöröl,1-2 el is olvastam de azután már rengeteget kaptam!És tudjátok hogy mit vettem észre?Ami után az esküvö be fejezödöt egy két hónapra rá egyre mocskosabb pletykák kezdtek el keringeni róla:a titkárnője(vagy ki a fenéje) fél év után felmondot,Harry és Vilmos valamikor miatta ugrottak ősze és még folytathatnám,és persze még ott van Meghan családja akik elég sok mindent mondanak róla és nem csak hogy milyen jó meg okos,nos én a családja paáartját fogom!Végül is ők ismerik jobban és nem valami pletyka lap...Amúgy Harry is elég ostoba volt hogy egy közel 40 éves nőt vesz feleségül aki még Katalinnál is idösebb,elvált mert a régi férje se birta elviselni és mielött valaki oda írná hogy koszos rasszista vagyok csak hogy tudja a bőrszinável semmi bajom!Na,meg persze Meghan Hollywoodból jött nem neki való a királyi család,inkább kotródna haza Amerikába a kis Harryével együtt ha tényleg ennyire szeretik egymást.És még ott van anya mielött bárki megmondaná hogy a családjából az anyja vele van,nos én úgy tartom hogy Doria(Meghan anyja) csak a rivaldafényért van ott és a pénzért!Na meg most ott van az új trónörökös és most a gyerekre hívatkozva el mennek és vesznek egy másik házat ahol az bosszantót fel a legjobban hogy azt írta a cikk hogy saját pénzböl fogják azt majd meg venni,aha,persze vagy inkább az adófizetök pénzéböl!Én személy szerint úgy láttok hogy Harry és Meg majd 3-4 év múlva elfognak válni,szerintetek miért vált el a mások férje tőle???



Ui.:Ha,valaki megkérdezné hogy nincs jobb dolgom,annak mondanám hogy nincs mivel gipszben van a lábam és most még fel sem tudok kelni és hogyha valaki ki akarja írni a véleményét(negatívat vagy pozitivat) annak üzenem hogy kulturáltan tegye!=)))



#Meghan Markle #királyi család.
2018. dec. 2. 07:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Na, a számból vetted ki a szót. :D Azonban szerintem nem szabad mindent elhinni,amit olvasunk,vagy hallunk.Az internet néha nagyon mocskos tud lenni.Mivel önmagunk nem ismerjük a királyi családot,nem tudjuk mi folyik ott bent,ezért nem szabadna ítélkezünk holmi pletykák fölött. Lehet hogy direkt csinálják,azért,hogy felhajtás legyen körülöttük.Lehet hogy valaki más híreszteli ezt róluk ott bent a palotában,és még egymillió kis okot eltudnék sorolni. Kedves kérdező, neked teljes mértékben igazad van ,de nem szabad mindent elhinni,míg a saját szemünkkel nem látjuk. ;) Jobbulást. :DD
2018. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire utálod, akkor ne kattints rá a cikkekre. Pláne, hogy a mi életünket itt, Magyarországon egy csöppet sem befolyásolja, hogy kit vett feleségül az a brit herceg, aki még csak nem is lesz soha király (vagy legalábbis elég valószínűtlen). Menj és inkább nézz valami sorozatot, mindenkinek jobb lesz.
2018. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem se igazán szimpi, de ha annyira utálod, miért olvasgatsz róla? Meg amúgy akkor mi van, ha idősebb Harrynél, sőt, még Katalinnál is? Meg van írva valami nagykönyvben, hogy egy férfi csak nála fiatalabb nővel lehet kapcsolatban?

Meg amúgy én én nem tudtam, hogy ezelôtt már volt házas ez a Meghan, de ha volt is, akkor is mi van? Ennyi erővel aki egyszer elválik, az már soha többé nem lehet párkapcsolatban? Egyik barátnőmnek pl. akkor váltak el a szülei, mikor az általánost kezdte és pár év múlva az anyja összejött egy pasival, akivel közös gyerekük is született és össze is házasodtak és most boldogan élnek 4-en együtt. De majd megmondom nekik, hogy váljanak el, mert a barátnőm anyukájától elvált az apja, szóval biztos valami baj van azzal a nővel :D

2018. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Annyira egyértelmű. A királynő már nagyon idős. Károlyt és Kamillát nem szeretik. Vilmos és Katalin most sorra szüli a cuki utódokat. Harrynek kellet egy színesbőrű, hogy bevonzzák a szavazatokat.

Amikor meghal a királynő, nem biztos, hogy a nép akarná a királyságot. Volt már példa arra, hogy a nép leszavazta, lásd Olaszország. Szóval szerintem PR fogás.

2018. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
89%

Nekem sem szimpatikus, túl mesterkélt, olyan "műboldogság" az egész hírverés körülötte. Látszik, hogy nem illik be Ő ebbe a családba, nem odavaló. Ezt tükrözi a viselkedése, az öltözködése is (nem vagyok arisztokrata, de pl kosztümszoknyát én sem veszek fel harisnya nélkül). Sokakat viszont magával ragadott ez a "hamupipőke-történet", hogy a herceg megtalálta az Igazit a köznép lányának személyében, örökboldogság, hurrá. De szerintem nem véletlen, hogy közel 40 évesen ő képes volt feladni a tengerentúlon mindent, és az sem, hogy a családja ennyire ellenségesen viselkedik vele. Nem ismerem sem őket, sem a hercegnét, de ott valami sántít, ha ennyire ellene van az egész családja... Persze lehet, hogy csak irigyek, nem tudni.


Viszont, belőled süt az utálat. Ez sem jó. Nekem van egy véleményem, felvállalom, de nem utálkozom ország-világ előtt.

2018. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Igaz lehet, hogy csak marketing fogás. A sok afraikainak egy kis elégtétel jelent, hogy maguk közé fogadnak egy fekete nőt azért, mert az angolok annak idején gyarmatosították őket. Egyébként nekem sem szimpatikus Meghan. Állandóan veszekszik valakivel, borzasztóan öreg, elvált, csúnya az arca, félig meddig fekete (igen, nálam ez is negatívum) és egyáltalán nem illik oda. Harrynek volt egy tökéletes barátnője, aki brit, gyönyörű modell, korban hozzá illik és nem volt házas előtte. Nem értem miért cserélte le egy 40 évesen hercegnősdit játszó kicsapongó nőszemélyre, amikor bárkit megkaphatna a legmagasabb körökből.
2018. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

De gáz ez a sok megkeseredett utálkozó istenem... Annyira tipikus magyarok. Mit ártott az a csaj nektek? Vagy mit számít nektek hogy a brit királyi családba ki házasodik be? Szerintem még a briteket sem befolyásolja, nem hogy a magyarokat. A Vajna házasság az persze gondolom rendben van szerintetek...


Ja, tényleg öreg is, elvégre 37 éves, remélem kapja már a nyugdíjat... Elképesztő egyáltalán hogyan érhet meg valaki ilyen magas kort, 37 év, még belegondolni is... Annyira szánalmasak vagytok, de komolyan. A "feketézés" meg mindennek a legalja, egyáltalán nem "fekete"? Teljesen átlagos amcsi nő aki megjárta párszor a szoláriumot, itthon kimész az utcára és 5 perc alatt 20 sötétebb bőrű magyar nőbe futsz bele. De ezek szerint ti még életetekben nem láttatok négert, arabot, romát vagy indiánt, különben nem beszélnétek hülyeségeket.


Komolyan, tud egyáltalán a magyar átlagember mást mint gyűlölködni számára teljesen idegen és irreleváns embereken? Mit ártott nektek ez a csaj?

2018. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 Figyelj.

1.Én nem azt mondtam hogy "fekete,fújjjj" meg ilyenek.Meg egyszerűen nem való a királyi családba,ez tükrözi az öltözködése,viselkedése stb.Na,meg hogy a magyarok csak a gyűlőlködést tudja,hát azt azért egy, kicsit cáfolnám.Az itteni emberek csak a véleményüket írták le egy bizonyos dologról,attól még nem gyűlőlködtek. Ha majd Meghan tényleg le tesz valamit az asztalra,mint pl. Katalin,akkor szólj,mert én edig csak azt azt láttam hogy teherbeeset,a róngyot rázta és csinálta a királyi családnak a cirkuszokat.

Néhány dologban igazad van,de nem kéne másokat gyűlőlködönek beállítani csak azért mert negatív véleményén van xy-ról.

2018. dec. 28. 18:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De ki mondja meg hogy nem való a királyi családba? Harry herceg vette el, nem nektek kell, majd ők eldöntik odavaló-e vagy sem. Meg akkor visszakérdezek, ennyi erővel Katalin hercegnő mivel tett le többet az asztalra? Ő is megházasodott, aztán azóta sorra szüli a gyerekeket, de ennyi. Vagy hogy ő "királyiasabban" öltözik? Erre csak annyit tudok mondani hogy egyrészt ő a leendő uralkodó felesége, még Meghan férje jó eséllyel nem lesz soha király, másrészt meg 2018-at (mindjárt 2019-et) írunk, el kellene már felejteni ezeket a karót nyelt szokásokat hogy skót szoknya meg kitüntetés a mellen, komolyan miért ne öltözhetne az a csaj szoknyába vagy farmergatyába ha úgy érzi jól magát? Csak mert Harry herceg a férje? Ugyan már... A cirkuszokról meg annyit hogy 10-ből 9 baromság amit a bulvársajtó ír.
2018. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát,amíg a szabályokat II Erzsébet királynő tartja adig ezek a szabályok maradnak és ha,Meg annyira szerettet volna az imádót hercege mellet lenni,akkor be kellene azokat a szabályokat tartani nem ahogy neki esik jól,ő választotta ezt az életet, nem kényszeritete rá senki!Ja,és Katalin jóval többet tett le az asztalra mint ez a celeb "hercegnő".Mondjuk Harry is elég ostoba volt hogy egy közel 40 éves,kicsapongó életet élő nőszemélyt vett feleségűl.De szerintem ezt ne itt beszéljük meg ha nem privátban.
2018. dec. 28. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!