Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szereszhetek vissza egy...

Abell kérdése:

Hogy szereszhetek vissza egy lányt, aki azt mondta már semmi sem lesz köztünk? Halálosan szerelmes vagyok belé és csak ő kell, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egyből egymásba szerettünk. Nem tartott sokáig a kapcsolat, de én harcoltam. Először sikerült visszaszereznem, majd közölte velem, hogy nem illünk össze. Én küzdöttem, többször is átmentem a házához, már nem jött. Aztán 1 hónappal később ismét beszéltünk, úgy tűnt újra lesz valami és ő is akarta. Majd taliztunk, és utána megint nem írt. Aztán a barátnője rámírt, vigasztalt. Ő erre nekem esett, hogy bennem nem lehet megbízni és ez papír volt. Miért lett volna papír ha ő többször is mondta hogy nem akar semmit? Most folyamatosan írom neki hogy mennyire akarom, és ő vagy azt válaszolja hogy nem

illünk össze, vagy pedig hogy hazudozok. Nem akar találkozni, nem meri a szemembe mondani hogy nem, csak folyton leírja. Nekem minden áron kell, szerintetek

hogy szerezzem meg?



2019. jan. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Engedd el jobban jársz..
2019. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
Szedd fel a barátnőjét bosszúból.
2019. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jo, de ha nem erzek iranta semmit nincs ertelme.. Elengedni meg mar tobbszor probaltam, semmi. Haveromekkal joba van szval sokat latnam ha veluk lennek. Mit csinaljak? Vissza kell szereznem.
2019. jan. 1. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj meg helyesen írni. *szerezhetek
2019. jan. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elirtam...
2019. jan. 27. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!