Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák kapni tesiből...

Hogyan tudnák kapni tesiből felmentést örökre? Gyűlölöm a tesit, többször volt már hogy majdnem elsírtam magam órákon, teljesen feleslegesnek tartom.

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok mozgás ellenes épp ellenkezőleg, imádok mozogni, járok kondizni és otthon is szoktam edzeni, de a suliban a tesit utálom.
2019. jan. 3. 19:53
 1/4 anonim válasza:
Én is kb így vagyok..utálom és van amit nem is merek megcsinálni..Hány éves vagy? Ha valamelyik szülőd nincs ellenére menjetek el dokihoz hátha kiír(találj ki valamit hogy miért nem birod)
2019. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 módja volt.

1.: Sportolsz. Kellett vinni igazolást, hogy jársz bármire. Sokan elmentünk 1-2 edzésre és megvolt a papír.

2.: Sportorvos, pénz. Tesómnak 40 volt, gimiben.

2019. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, szoktál kondizni, csak a kondi nem ad állóképességed és neked az nincs is, hiába gyúrsz... Egyébként ha kapnál, akkor valószínűleg gyógytesire kellene járnod helyette. Szívesen járnál gyógytesire kérdező?
2019. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szívesen járnék gyógytesire. :D
2019. jan. 3. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!