Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a lehetőségeim ha elveszte...

Mik a lehetőségeim ha elvesztettem egy pert aminek a költsége 200 ezer Ft?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem a kisfiamat minden segítség nélkül. Ma kaptam az értesítőt hogy elvesztettem a pert és 200 ezer a költség. Mivel annyi pénzem nincsen hogy ki fizessem, azon kívül hogy még lesz fellebbezve mit tudok lépni hogy ne érezzem ennek a súlyát anyagilag. Mi legyen benne a fellebbezésbe? A helyzeteket még az is rontja hogy jelenleg táppénzen vagyok mert ért egy baleset. A fogadott ingyenes ügyvéd semmire sem volt alkalmas ami a pert illeti.
2019. jan. 4. 14:10
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
A legjobb ha ügyvédet váltasz, nézz valaki mást, de előtte kérj el minden felhasznált iratot (ha volna olyan ami nincs nálad). A fellebbezést majd az ügyvéd veled megbeszélve írja, mert ebből semmi sem derült ki a részletekről.
2019. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok ügyvédet váltani mert már ezzel lezárult az egész. Másik ügyvédnek nem dobálok ki tíz ezreket hogy mondjon valamit... Mert pénzből élek én is. Minden papírom megvan de az összeg a lényeg mert nekem kell kifizetni.
2019. jan. 4. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem próbáld meg itt: (ingyenes jogsegély szolgálatot nyújtanak)


[link]

2019. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jan. 7. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!