Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak egy elvesztett per költségeit illetően?

Figyelt kérdés
Lezárult egy per és elvesztettem. Ebből kifolyólag összesen 200 ezer az összes költség amit meg lehet fellebbezni csak a költséget 15 napon belül. Van egy ingyenes ügyvéd akit fogadtam még akkor de sajnos nem csinált semmit.már sajnos egyszer előfordul hogy megbeszéltünk hogy adjon be valamit és érdekes módón elfelejtette. Laikus vagyok de nem szeretném ha esetleg most sem adná be és egy összegben követelnék. Beadhatom e nélküle ha megint eljátszaná ezt? Tanácstalan vagyok teljesen mert nem állok úgy anyagilag. Részletben tudnám maximum de kisebb összegben havonta.figyelembe veszik e ha én adom be? Természetesen az ügyvéd díjját is ki kell fizetnem ebben az összegben benne van az is. benne
2019. jan. 5. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármit beadhatsz te magad hiszen az ügyvéd is a te nevedben adja be a dolgokat. Sőt egy pernél ügyvédet sem kell fogadnod, saját magadat képviselheted minden további nélkül.


Mondjuk nem tudom milyen ügyvédi díjról beszélsz ha "ingyenes ügyvéded" vikt.

2019. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pártfogó ügyvédet fogadtam mivel nem állok úgy. Eddig úgy tudtam hogy ingyenes de ezek szerint nem. A költsége benne foglaltatik a 21 ezer ügyv díj. Azt nem tudom hogy hány példányban kell beadnom a bíróságra és mit foglalják bele pontosan. Azt sem tudom hogy a fellebbezés pénzbe kerül e. Azért köszi
2019. jan. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!