Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkákat lehet vállalni...

Milyen munkákat lehet vállalni papírok nélkül?

Figyelt kérdés

Halihó!

A kérdés elég keményen hát viszont lényegre törő.. ÉRETTSÉGI rendelkezem semmi mással, egyetemi felvételt nem nyertem tehát az eredeti szándékomnak lőttek. Jogosítványnak is nekiálltam és valamikor május környékére lesz meg reményeim szerint. Tehát nincs szakképesítésem és egyáltalán nem tudom, hogy mi az ami foglalkoztatna..(érdekelne) Persze sokaknak ez nem szempont és a lényeg a pénz pénz pénz, de én még azon szerencsés emberek közé tartozom akik az édes tudatlanság álmát alusszák :P Szóval jah elsősorban olyannal szeretnék foglalkozni ami "szórakoztat" De teljesen tanácstalan vagyok :( Eredeti célom: magyar nyelv és irodalom szakos tanár, de hát jah. Könyvtárosnak sem mehet el akárki pedig azért az is jó hely :D Múzeumokba kell valami pl azoknak akik tárlatot vezetnek? Bármilyen ötletet meghallgatok :D



2019. jan. 10. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Csak szakkėpesítėst nem igėnylő munkára mehetsz. Pl gyárba szalag mellė, kukasautora a kukat üríteni (nem a sofőrnek) közmunka, segėdmunka pl kőműves mellett stb
2019. jan. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem valamilyen betanított munkán gondolkozz, oda általában nem kérnek semmit, persze jelent valamit az érettségi. Vagy esti felnőttképzésen el tudsz sajátítani bármilyen szakmát.
2019. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!