Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretek moziba,...

Csak én nem szeretek moziba, és strandra járni?

Figyelt kérdés

Én nem tudok egy helyben végig ülni 2 órát,vagy többet,még ha jó filmről van szó akkor se. Évente összesen max 2 filmet,ha megnézek. De van pár kedvenc sorozatom.

A strandot pedig valahogy nagyon nem szeretem. Úszni szeretek,ezért az uszodába járok is úszni,de strand kizárva,és ezért gyakran hülyének néznek...:D


2010. jún. 29. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
És akkor mit csinálsz, otthon járkálsz körbe körbe?
2010. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a mozin,és strandon kívül van egy csomó minden...

Csak mostanába mindenki film függő...

2010. jún. 29. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:

A strandot én se szeretem, csak estefelé, mikor nincs nagy tömeg, szoktam lemenni 1-2 órára, de akkor csak úszom.

Mondjuk a mozi nekem bejön, bár jó, ha egy évben egyszer van rá pénzem... ami abból nagyon tetszett tavaly, remélem, idén is lesz, az a westend tetején csinált dolog volt, valai szabadtéri moziünnep vagy ilyesmi. Barátnőmmel mentünk és egyáltalán nem ültük végig a filmeket, a made in hungáriát pl. szinte végigtáncoltuk, és nem csak mi :D

2010. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán mert itt sz@r és unalmas az élet és így egy kicsit kikapcsolódhat mindenki, ilyenkor nincs aki kiszakítson minket a kis világunkból (jobb esetben). Majd szeptembertől mindenki újra zombi lesz ne aggódj.
2010. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én se szeretek egyikbe se menni inkább itthon mozizok és áthívom a csajokat egy csomó pizzával meg popcornal

ha barnulni akarok akarok, akkor kimegyek a teraszra és ott barnulok és nyáron meg megyünk valamelyik tengerre és ennyi :P

2010. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
éN SE SZERETEK STARNDOLNI, DE A MOZIT AZT NAGYON LÁJKOLOM 13/L
2010. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Strandra én sem szeretek járni, moziba meg nagyon ritkán jutok el.
2010. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát, nem vagy ám egyedül, hidd el. Strandra én is csak nagyon ritkán járok, valahogy nincs hangulatom az állandó tömegnyomorhoz. A mozi viszont nekem eléggé nem része az életemnek, nem is szeretem különösebben. Mióta Pesten élek (2 éve sincs), kb. 2-3 alkalommal voltam összesen, akkor is csak azért, mert valamelyik barátom hívott. Nem rossz különben maga a mozizás, de sajnos mindig van néhány dinka, aki pl. egy vígjáték alatt még azon is röhög, a főhős levegőt vesz vagy pislant egyet a szemével.... és amilyen idegfeszítő nyerítés és vihorászás folyik olyankor, arról nem lehet nyilatkozni a jó ízlés határain belül.
2012. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!