Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi pénz elég ahozz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénz elég ahozz, hogy nyáron elvigyek egy lányt akit szeretek, fagyizni, kajázni, strandra stb,?

Figyelt kérdés

még nem vagyok vele... de nyár elején megyek le hozzá vidékre, és lehet hogy van esélyem nála:) de nem akarom azt, hogy nincs nálam pénz:S mert én nem aza fajta "zsugori" vagyok... hanem olyan aki mindent oda ad akit szeret:)(ez tényleg így van!:) ) és nem akarom azt hogy ha kér egy üdítőt, fagyit stb. hogy most nincs nálam pénz...


tegnap óta gyűjtögetek, és eddig 4000ft om van.


15f a lány meg 16l


2011. máj. 7. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak tervezed ezt, akkor felesleges a pénzen agyalni.
2011. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát spórolj minél többet. Felső határ nincs. De azért, ha kijöttök, nem hiszem, hogy engedi, hogy mindent te fizessél.

Megbeszélitek. Egy szerelem nem függ a pénztől.

2011. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem változol meg később úgy ki fognak használni mint a huzat.4000nél többet költeni egy egyszerű találkozásnál? Ez meredeknek hangzik.Én úgy készültem régebben hogy első találkozásnál se mutassak mást mint aki vagyok, anyagilag se. Szóval valami kis költés oké de nem erre volt kihegyezve, előre ezen egyszer se gondolkoztam. Egy szóval annyit költs először is amennyit később is költeni akarsz, későbbre meg hogy jól válogasd meg kinek adsz oda mindent.
2011. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányok általában az idősebbeket kedvelik igaz 1-2 évvel,de ebben az esetben :Ha mentek v hova akkor 1x ő fizessen 1x te és akkor látod,hogy nem csak a pénzedre hajt. :) Azután lehet amennyit bírsz gyüjteni:D
2011. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szinte bármennyit könnyedén ellehet verni :D

de ne költs rá sokat mert akkor csak a pénzed miatt fog szeretni :) fagyi üdítő ilyesmi simán jó

annál a 4000-nél többet ne költs inkább olyat találj ki ami pénz költés nélkül is izgalmas program

2011. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!