Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenleg melyik mobilszolgálta...

Jelenleg melyik mobilszolgáltató a legjobb?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Egykutya
2019. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Melyiknek van a legjobb hálózata? Lefedettséget tekintve Kelet- Magyarországon
2019. jan. 13. 14:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Telenor. Nekem ott van most korlátlan netem, sokszor egy csík térerőm is lag nélkül megy.
2019. jan. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Esetleg megérné Telekomról Vodára váltani?

Feltöltősként jobbnak érzem a voda tuti net csomagját (havi 1245ft)

Vagy a telenornál a 2IN1S csomag havi 1000Ft-ért 500MB mobilnet és 25 perc beszélgetés ezt nem érzem annyira jónak hiszen keveset telefonálok.

Melyik éri meg jobban? Barátaim főként 70-sek, kevesebb 30-as és 20-as egy darab sincs..

Nálam az arány:

1 Vodafone

2.Telekom

3. Telenor

2019. jan. 26. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, ha netezni akarsz sokat akkor megéri váltani jobb biztos. Ha nagyon sokat telefonálsz nem ajánlom, mert marha sok lesz 30-ról hetvenest hívni.

Próbálj hozzá szokni a messenger hivashoz esetleg.

2019. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kinek mi a tapasztalata a 3 nagy szolgáltatóval?

Írja meg!

2019. febr. 3. 15:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a telenornak nagyon szeretem a lefedettségét, sokszor ha csak egy csík térerőm van akkor is tökéletesen megy.
2019. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Én a vodafone-ròl csak jòt tudok mondani.

Amikor telefont vettünk előfizetésre rendesek voltak,(már ezelőtt is hoztunk onnan telefont) 10 perc alatt "papìr"munkával végeztünk (inkább digitális mert papìrozni nem kellett)

Most valentinnapra 90Gb ingyen net,ingyen beszéd 4 napra.

A mobilnet nagyon olcsò.Ha havi ismètlődőt 1 Gb netet kérsz akkor havi 1245Ft.

A Vodafone alkalmazás meg egyszerű és átláthatò.

(Telefonos előfizetések 3 db)


A Telekom az nagyon vegyes.A pénzügyes része az olyan meh...

Iszonyù drágán akartak adni bármit is,de amint mondva lett nekik hogy akkor megyek máshova azonnal olcsòbb lett minden.

Viszont a szolgáltatásuk hibátlat.A Net vidéken egy kis csöp faluban 3 év alatt 1x ment el de 10 percen belül vissza is jött.Részletre vettünk TV-t szònélkül gyorsan le is intézték.

Elakartunk valamit intézni telefonon maga a szenvedés volt.

És ha csùszol egy kicsit akkor +700Ft

(Otthoni csomag TV,[Vezetékes]Telefon,Internet)



FONTOS:

Mi mindig pontosan fizettünk mindent,soha nem kértünk haladékot ìgy nekünk komolyabb problémánk nem is volt.

2019. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És a voda ügyfélszolgálata mennyire van rendben? (gondolok itt a várakozásra, tájékozódottságra) jobb, mint a Telenoré vagy a Telekomé?
2019. febr. 6. 17:25
 10/16 anonim válasza:

A telenor-ròl nem tudok mit mondani.Ott nem voltam.


Én csak a vodafone-nál várakoztam amikor segìtettem telefont választani.


A Telekom-nál a szüleim várakoztak.Azt mondták majd félòrát vártak.Viszont őket jòl,gyorsan lerendrezték.


A Vodafone-nál a várakozás kb. 10-15 percet kellett várni.De ott kedvesebb,közvetlenebb volt.


A várakozási idő függ attòl hogy hanyadik vagy a sorban,milyen ügyet intéznek előtted,te milyen ügyet akarsz te intézni.


Mindegyiknél ugyan annyi.

2019. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!