Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenleg melyik mobilszolgálta...

Jelenleg melyik mobilszolgáltató a legjobb?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 21:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szerintetek fontosabb a lefedettség, mint az ügyfélszolgálat?

Szerintem a lefedettség a fontosabb, mert az ügyfélszolgálatot ügyis ritkán kell hívni, nem?

Szerintetek?

2019. febr. 9. 19:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem is a lefedettség a legofontosabb, ügyfelszolgalatot nem olyan sokszor veszed igénybe, de várakozási idő viszont mindenhol van. Ez mindig változó.
2019. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jobb a vodafone a telenornál lefedettség, ügyfélszolgálat szempontjából?
2019. febr. 15. 18:54
 14/16 A kérdező kommentje:
Vodafone/Telenor tapasztalatok?
2019. márc. 16. 18:25
 15/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még most is aktulális a dolog. :D Így fél év után változott valami? Telenor és a Voda között gondolkodom...

2019. jún. 22. 19:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom mobilszolgáltatónál van SIM kártyám, és mindhárommal elégedett vagyok. A Telenornál és a Vodafonenál feltöltőkártyás csomagom van. A Telekomnál magenta 1 csomagban vagyunk, így ott van egy havidíjas mobilinternet, amit így havi 3000-ért belföldön 12 GB adatmennyiséget ad (EU-ban 6 GB lenne, de nem voltam még külföldön). A Telekomról így csak a mobilinternet megy (meg a TV, vezetékes telefon, és vezetékes internet, mert ez a Magenta 1 lényege).

Igazából ami előnyös, ha Dual SIM kártyás telefont veszel, mert akkor lehet egy internetes és egy hanghívásos SIM kártyád. Én nagyon keveset telefonálok, így erre egy feltöltőkártyás csomag is bőven megfelel (kb. 5-10 percet telefonálok havonta). Viszont annál többet internetezek (pl. út közben a buszon), ezért jól jön a 12 Gb adatforgalom. :) Telekomnál most vettünk részletre egy Samsung Galaxy A50 telefont, amire kedvezményt is adtak a csomag és a hűség miatt miatt, és gyári független, így bele tudtam tenni egy Vodafone SIM-et is.


A lefedettség is kb. azonos a három szolgáltatónál, legalább is ha az átlagot nézzük. Az ugyanis lehet, hogy az egyik szolgáltató tornya a falu egyik felén, a másik a másik felén van, és ha te egy tanyán laksz, akkor adott helyszínen lehetnek eltérések.

2019. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!