Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Baj ha zenével alszom?

Mostaniban minden éjjel fülhallgatóval alszom, legyen pop vagy rock zene. Nem veszem észre hogy fáradtabb lennék, este meg ugyanugy elalszom ,,könnyen" (ha ezt annak lehet mondani)

Későbbiekben okozhat problémát ?

jan. 12. 23:41  Privát üzenet  

A válaszok
Inkább zenével aludj, mint fiúkkal, ebből a későbbiekben sem lesz semmi probléma.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 23:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fiu vagyok🤠🤠🤠

# 2/4Időpont jan. 13. 00:06 Privát üzenet
Valószínűleg hallás sérült leszel, ha egész éjjel a füledben zúg a zene!

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 13. 00:58 Privát üzenet

Hosszutavon okozHAT problemat. A hallasserules csak az egyik, leghamarabb jelentkezo problema.

(Van/volt a csaladodban demencia?)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 13. 02:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik német szó ez? Zenével kapcsolatos csak egy betűt kellene pótolni F_n
Miert van az, hogy fent sem vagyok messengeren mar alszom és azt îrja ki 35 perce vagy pl 1 òrája voltam elérhető?
Utazni fogok két hónap múlva egy konferenciára és nagyon nem alszom már amiatt hogy éjjel tele van a lakás szúnyoggal! Mit tegyek?
Karositja az agyam ha zenevel alszom?
Írna nekem . Olyan blog címet írni ami a zenével foglalkozni? Például kritikával vagy ilyesmi
Valaki segítene, rádiós zenével kapcsolatban?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!