Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kissebre vágassam vagy növeszz...

Kissebre vágassam vagy növeszzem vissza?

Figyelt kérdés
23 an magamnak akartam levagni a hajamat oldalt (barbernek tanulok es tudok vagni csak magamnak nem )beleszaladtam hátul é elmentem másnap megcsinaltattatni minket oldalát , hosszu hajam volt igy hatra tudtam allitani es nem latszodott anyira hogy nincs semmi álása a hajamnak ,azota voltam 2-3 fodrasznal és most levágattam orr-ig érőig a hajam de hatul kicsi és nem tuom oda fésűlni ,oldalt kilóg de az se megy hátra és szar az egesz ahogy van! Levágassam még kissebre vagy növesszem vissza?
2019. jan. 13. 19:30
 1/3 A kérdező kommentje:
December 23 án **
2019. jan. 13. 19:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt leginkább csak te tudod eldönteni. :)

Ha mégis az én véleményemre vagy kíváncsi: vágasd rövidebbre, majd vissza nő.


Egyébként nagyon rég én is kitaláltam ezt a "majd én levágom magamnak a hajamat", mivel az akkori fodrászom nem vállalta, mondván: nagyon be van táblázva.

Az utána következő fodrászom - mert váltottam és több mint 20 évig jártam aztán hozzá -, majd szívrohamot kapott, mikor meglátta a saját kezűleg (hátul) levágott "frizurát". Jó dolog a DIY, de nem fodrászatban. :)

2019. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat igen visszanő 2 hónap az egész végűl nem vágattam semmit mert ígyis úgy áll mint egy ritka szar seprű megis ritkitotta nagyon sapkat hordok most is :/🤣
2019. jan. 15. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!