Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell mindig valakinek...

Miért kell mindig valakinek bunkónak lennie?

Figyelt kérdés

Ma feltettem itt egy kérdést, és az egyik ismerősöm is. Mindkettőnél volt 1-1 bunkó, aki csak azért pötyögött pár sort, hogy ossza az észt.

A kérdéstől függetlenül bunkó stílusban válaszol. Miért kell ezt tapasztalni szinte minden kérdésnél? Normális stílusban is elmondhatja az ember a véleményét, nem kell mindig a kérdezőt lehordani. :(


2010. jún. 29. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Itt ez van.Vagy megszoksz, vagy megszöksz. :P
2010. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Megértem a kérdezőt, engem is zavar a bunkóság. Ugyanakkor én csak azt tudom mondani, hogy pl én mindig korrekt hangvétellel szoktam válaszolni. Nem mondom, hogy nem szólok be néha, ha valaki nagy baromságot kérdez, de bunkózni nem szoktam.
2010. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

kérdés, h mit kérdeztél és mit válaszolt.


mert pl ha valaki feltesz egy olyan kérdést, hogy "20 éves egyedülálló lány vagyok, van 2 gyermekem, de nem tudok megélni, milyen szar ez az ország, mit tegyek?" akkor én is jól leugatom az tuti.


voltak hasonló kérdések már itt, nem csak légből kapottan mondom.

2010. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Mert bunkónak lenni néha nagyon jó érzés. ;)
2010. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Gondolj bele abba, hogy okot is szolgáltathattál rá. Mint például itt, hogy a Családi kapcsolatok érdekesebb kérdéseit ezzel a no sens jellegű kérdéssel nyomod le...
2010. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindegy mi a kérdés, a lényeg hogy egy válaszoló leminősíti a kérdezőt, mert pl. egy hozzászólásra nem reagált.
2010. jún. 29. 21:11
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért raktam ebbe a kategóriába mert itt voltak bunkók.
2010. jún. 29. 21:12
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a másik kérdés nem ismerése végett nem tudom ,h kinek volt igaza.
2010. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Mert az életben is ilyenek, vagy ép ellenkezőleg, itt tudják csak kiélni ezt az énjüket. Ha felszállsz egy buszra, ott is találsz ilyeneket, max ép nem szólalnak meg.
2010. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos itt ez megy bármilyen normális kérdést tehetsz fel úgyis lesz 1-2 bunkó ember aki itt éli ki magát...Teljesen mind1 mit kérdezel előbb utóbb veszekedés lesz belőle.Szóval kár ezen agyalni szerintem.Ha másba nem kötnek bele akkor a helyesírásba.Úgyhogy hagyd figyelmen kívül azt aki bunkó.Csak arra figyelj aki hasznos választ tud adni.
2010. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!