Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Sos, ne nézzetek hülyének! A pom Bear olyan 2012 táján gyártott ilyen kis ceruzavégdíszeket. Azt hol tudok most szerezni?

Nagyon kéne, hosszú elmagyarázni... 😊

Keress kérdéseket hasonló témákban: pom bear, barátnő, ajándék, belső poén

jan. 21. 20:46  Privát üzenet  

A válaszok
csakénvagyokaznyugi nevű felhasználó válasza:

Próbáltál netről rendelni?

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 21. 22:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a baj, hogya nevét se tudom..Szóval nem tudok hogyan rákeresni

# 2/3Időpont jan. 21. 22:49 Privát üzenet
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Talán a Pom Bears Pencil Toppers néven megtalálod. Én próbáltam, de nem tudom milyen volt.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 22. 23:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Pull&Bear mióta lett ilyen nagy márka?
Pull and Bear üzletbe visszavittem egy nadrágot. Van valakinek tapasztalata, hogy mennyi idő után utalják vissza nekem az árát?
Üdv mindenkinek! 2012-es Peugeot 5008 autóm van. Jobb első lámpa csere kellene. Hogyan oldjam meg? Szervizt kihagynám egyenlőre.
Keresek egy sorozatot! Bővebben lent . (? )
Szóval gondolom sokan ismeritek a tini nindzsa teknőcöket a kérdésem az hogy ugye ennek van egy 2012es változata ebből már 5 évadot csináltak lesz e belőle 6. évad?
Milyen üzlet volt 2011-2012 környékén Budapesten, a Kis Diófa és a Király utca kereszteződésében?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!