Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen hogy ne...

Mit tehetnék az ellen hogy ne legyek ilyen?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokszor majdnem elkezdtem vágdosni magam. Az oka az, hogy a szüleim nem szeretnek és sokszor mondják, hogy bárcsak meg se születtem volna stb. Eddig még csak karmolásztam a kezem meg megszúrtam tollal néha. Viszont az elöbb majdnem ollóval vágtam meg, de szerencsére visszafogtam magam. Mit lehet azért tenni hogy nehogy megvágjam magam máskor?

2019. jan. 24. 16:50
 1/3 anonim válasza:
Írhatsz ha gondolod 16L nálam is így van és még most se tudok tovább jutni ezen
2019. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyi, írj nekem beszélhetünk meghallgatlak szívesen, akár még segítek is.

De az önkínzás nem fog megoldani semmit. Ha gondolod írj...

21/f

2019. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csatrad ***** válasza:

ha beled rakjak az ideget azt nehez legyoni, ha nem tudod tovabb adni.

Csak vegyel mely levegot, nyugtasd el az izmaidat, hagyd hogy atmenjen rajtad, es ne ragadjon benned.

Keresd meg hol erzed leginkabb a kesztetest es nyujtoztasd meg azokat az izomak, kiserletezd ki milyen pozicioval tudod a legjobban kinyujtani magadbol, (maszirozas nem segit sajnos csak nyujtas)

2019. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!