Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rendeltem semmit, csak...

Nem rendeltem semmit, csak 1hete iofferrol. Megis levontak 5ezret. Lehet hogy az oldal?

Figyelt kérdés
Valaki hozzatud férni a kartya adataihoz? Birnak rola penzt lehuzgalni? Valaki jart mar igy, hogy semmit nem vett kartyaval csak innen rendelt es utana meg eltűnt plusz pénz a kartyajarol? Ilyenkor mi a teendo?

2019. jan. 25. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor értelmesebben kellene kérdezni. Ha nem adtál meg kártyaadatokat, akkor arról nem is tudnak semmit sem levenni. Ha nem rendeltél semmit, azt sem tudják, hogy létezel, s nem is érdekli őket.

Ha csak nézelődtél az oldalon, abból nem fognak rólad tudni semmit.

De mi volt csak egy hete. Akkor most rendeltél, nem rendeltél, rendeltél, de annak már egy hete? Nem értem.

2019. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Istenem ezt nem lehet érteni? Rendeltem az oldalról de annak mar egy hete igen es azota nem fizettem kartyaval sehol se semmi..es a penz erdekes modon eltunt rola.
2019. jan. 26. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem a [link] a hunyó.

Ne haragudj, de webáruházban dolgozó webmesterként elárulom neked, hogy nem férünk hozzá ilyen adatokhoz.

A beírt kártyaadatok kódolva kerülnek az adatbázisba, visszafejteni sem tudjuk. A fizetés a bank oldalán történik.

2019. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de végig zagyvaság az, amit írsz, csodálkozol, hogy nem értik az emberek!
2019. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy ki nyúlta le a pénzt?
2019. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!