Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha így kivagyok?

Mit csináljak ha így kivagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerelmes lettem egy fiuba aki lelepett hirtelen elvileg szeretett most sok rossz jott ossze,rosszulletek gyotornek (epilepszias vagyok)es a szivem is faj (szivbeteg is vagyok) sajnos eljutottam arra a szintre h elkezdtem vagdosni magam,faj az egesz helyzet amibe most vagyok, elveszitettem tobb baratot is.nem tudom mit kezdeni magammal voltam pszihologusnal de az sem segitett egyetlen baratnom van akivel mindent megbeszelek es altalaban jokedvre derit de most neki se megy ez az 5.nap hogy kinoz az egesz fokent a fiu es a baratok elvesztese egyre nagyobb hulyesegeket teszek elveszettnek erzem magam, nem erzem azt hogy barkinek is fontos lennek (ezt nem sajnaltatasbol) fogalmam sincs mihez kezdjek egesz nap csak sirok es vagdosom magam semmi nem kot le hiaba filmezek akar vagy csinalok barmit, allandoan a srac jar a fejembe, letiltott mindenhonnan es beszelni sem tudunk mar, igazabol lehet jobb is, ja es neztem szabo peternek is a motivacios videoit de az sem segitett tehat szo szerint semmi szoval az lenne a kerdesem h szerintetek mit csinaljak, Nagyon kivagyok lelkileg.

Elnezest ha valamit nem irtam le helyesen elegge szetszort vagyok sajnos,megkerek mindenkit hogy ne irjatok olyat ami megjobban fajna rosszindulatu emberek legyszives tenyleg ne, a valaszokat elore is koszonom!


2019. jan. 31. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a dolgot valakivel, lehetőleg egy türelmes felnőttel. Akár idegen is lehet, a lényeg, hogy kiadd magadból a fájdalmaid, a másik hallgasson is meg és együtt keressetek megoldást. De fontos, hogy te is legyél együttműködő, ne legyél agresszív és ha egy ötletet rossznak gondolsz, nyugodtan, higgadtan közöld. Tudom ez nehéz, de próbáld meg.
2019. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülye fiuk miatt ne csinálj ilyeneket te kis buta... A mi korunkba csak szórakoznak (gondolom tini korú vagy kb) azt se tudják mit akarnak.. De sajna a lányok se de mégis ők vannak kihasználva többet. ne foglalkozz a fiukkal még, semmi értelme csak sérül a lelked. Foglalkozz a barátnőddel aki próbálkozik segiteni, segits te is magadon próbáld jol érezni magad.. Én is a 0-n vagyok csak hogy nekem lányokkal beszélni kb esélyem sincs :P Nekem is sok gondom van sajnos. megértem milyen ez épp ezért nem szabad sose beleélni magad olyanba ami nem biztos.. Főleg fiatal fiukkal. Én például mindig tudtam hogy sose lesz senkim ameddig nem biztos egy valakivel hogy életünk végéig együtt leszünk, és nem szeretm a trendi ribiket. Így még ennyi idősen se volt senkim + a depresszió. nehéz ez de el kell fogadni. Tudnád engem hányan tiltottak le, olyanok is akikkel kb szó se esett még barátságrol se nem hogy többről, és napi szinten kb sirni tudnék srác létemre a magánytól. ha nem nevettél a nyomoromon akkor nem tudom mivel lehetne jó kedvet okozni, de hidd el többet érdemelsz te annál mint hogy egy kis segg fiu miatt kárt tegyél magadba. Ne nézzen ki a kezed ugy mint nekem, csak szólok hogy az rossz esetbe sose tűnik már el. Ráadásnak sötét piros is marad a bőr.
2019. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szabò Pèter csak árt egy depressziòsnak.

Azzal a felhőtlen boldogságával...semmi bölcsessèget nem èrzek benne...

Èn megèrtelek,èn is sùlyos beteg lettem egy fiù miatt es semmi más nem segìt csak az idő...

2019. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!