Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kicsit kivagyok az élettől...

Egy kicsit kivagyok az élettől. Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem érzem itthon jól magam, a családom és én egyáltalán nem jövünk ki. Nem segít senki nagymamámon kívül de ő annyira öreg és szerencsétlen már hogy tőle se nagyon merek segítséget kérni. Plusz beteg áttétes rákos. Állandóan orvosokhoz mászkál és sok sok pénzt ad hogy megvizsgálják. Nem régiben a konyhája is kiégett egy véletlen során. Mindenki elvan a saját gondjaival és senki nem törődik velem. Ehhez már hozzászoktam hogy velem nem törődnek de egymással sem. Lesz.rnak mindent. Senki nem mosogat senki nem takarít nem figyelnek a rendre vagy az evidens dolgokra. Főtt étel is csak vasárnaponként van. Bosszantóan rossz itthon lenni. Levelezőn végzem a főiskolát hogy állást tudjak szerezni. El szeretnék költözni de azzal a fizetéssel amit megtudnék szerezni aligha tudnék elköltözni. Egyedül szeretnék élni mert már a korábbiakban laktam együtt más emberekkel de én úgy vettem észre egyedül jobb. Tudom hogy sz.rból várat nem lehet építeni, de van rá esély hogy tudjak magamnak finanszírozni egy iciripiciri lakást? Még van 3 évem a fősuliból. Nem bírom ki itthon. Ötletek?

2016. febr. 8. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Jogos így tényleg nem lehet normálisan létezni.

Hát ötletem 2 van.

1.- albérlet (de inkább ne) mer némelyik nem magyar fizuhoz való.

2.- gyüjtesz egy kis kéglire amit majd kipofozol, hozzáépíthetsz vagy ha már lesz annyid veszel egy nagyobbat.


Albérlet általában városban van, olcsó kisház legtöbbször meg falun vagy városszélén.


Sok sikert kívánok!! 🏡 🏠 😊

2016. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm <3
2016. febr. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!