Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pókok nem szeretik az ecet...

A pókok nem szeretik az ecet szagát?

Figyelt kérdés

Egy pók van a szobámban de mire szóltam volna valakinek eltűnt.

Nagyon durván pók fóbiám van még ha csak képen látom akkor is rosszúl tudok lenni és nem találom a pókot.

Ha egy tálba teszek ecetet akkor kimegy majd a szagtól? Meg az ágyam at körbe bekentem ecettel. Ez mennyire segít? Vagy semmi értelme?



2019. febr. 1. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki nem szereti az ecet szagát.
2019. febr. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szeretik
2019. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ammónia szagát még jobban utálják. Az az igazi pókriasztó.
2019. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van pókirtás, 5000 forintért egy egész lakást póktalanít hónapokra. De neked nem javaslom, csak ha két hétre el tudsz menni otthonról, mert az irtást követő két hétben mindenhonnan előmászott az is, ami rejtőzött, és le kellett csapdosni őket. Citrusos dolgok szagát nem szeretik, mondta a pókirtó fazon is, tehát pl. narancsolajat párologtatni érdemes. De nem tudom, nincs-e ez is ugyanazzal a hatással, mint az irtás, hogy népvándorlás indul be náluk.
2019. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!