Munka Angliában?

Figyelt kérdés
Nyáron költözök Angliába, mert van egy fixen beígért állásom már egy cégnél ott kint.(nem átverős, több barátom is ott dolgozik) De egyúttal kicsit félek a brexittől. Vizum kell majd azt gondolom, de nem lesz valami gáz ha esetleg hard brexit lenne? Tudom ezek olyan kérdések amiket még a britke sem nagyon tudnak de kiváncsi vagyok a véleményetekre.

2019. febr. 1. 14:54
 1/7 A kérdező kommentje:
*britek
2019. febr. 1. 14:56
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt a Gyakorin belül is többször volt erről szó. Az itteni keresővel is megtalálhatod, ha beírod a Brexit szót. Szerintem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2019. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kövesd a kormány oldalán a híreket
2019. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Norman Bates válasza:

Mindenkeppen tudsz melozni 2020 Dec 31-ig.

Ha NO DEAL brexit lesz, akkor nem leszel jogosult semmire (se munka se lakas berles se semmi) 2021 januar 1 tol. Ez azert lesz, mert no deal eseten csak marc 29-ig erkezok jogosultak a pre settled/settled statuszra.

Ha lesz deal akkor jelentkezhetsz majd pre settled statusra mivel deal eseten 2020 dec 31 ig aki jon az jogosult.

2019. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Norman Bates válasza:

[link]


A kormany par napja adta ki a no dealre vonatkozo kovetkezmnyeket.

2019. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!