Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliában milyen szakmát...

Angliában milyen szakmát érdemes kitanulni, ahol lehetőségem lenne fejlődni?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve élünk kint barátnőmmel Angliában, mindketten dolgozunk és már saját bérleményünkben éldegélünk. Az első komolyabb fix munkaórás állásomat egy gyárban kaptam mint szalagmunkás és azóta is ott dolgozom. A munka nem könnyű de nem is lenne vele gondom, jó pár fonttal a minimálbér fölött keresek, gyakorlatilag elég kényelmes munka ha gyors az ember. Viszont így egy év után elértem arra a pontra, ahonnan már nagyobb fizetést nem fogok kapni, csak ha magasabb beosztásba kerülök, de még akkor is csak pár font pluszt jelentene hetente. Ezen a ponton kezdtem el gondolkozni munkahelyváltáson. Azóta erősödött az angol nyelvtudásom, kicsit stabilabbá vált az életünk és kiindulási pontnak jó volt ez a munka, de sajnos valjuk be szalagmunkásként nem sok előre jutási lehetőség van, nem mutat kifejezetten jól egy önéletrajzban és hát szakmát sem tanultam ez idő alatt, ha a csavarozás nem számít annak. Mivel nagyon fiatalok vagyunk ugy gondolom még nem késő váltani és szeretnék másik szakirányban elhelyezkedni, de tanácstalan vagyok. Olyan állások érdekelnének ahol az alapoktól elindulva folyamatosan tanulhatok ki egy szakmát és ahol tudok fejlődni, akár jobb és jobb állásokat keresve hasonló szakirányban. Nem gyorséttermi munkákra gondolok, ahol is mosogatófiuból pár év alatt supervisor lehetek, egy picit több fejlődési lehetőséggel és végkifejletben nagyobb fizetésre gondolok, ha egyáltalán létezik ilyen.

Szeretnék végre olyas valamit csinálni, amiben ha jó vagyok azt értékelik, és följebb és följebb tudom tornászni magam.


Ha van pár ötletetek, tapasztalatotok és megosztanátok, nagyra becsülném. Jöhetnek az oltások is, már hozzászoktam.

Előre is köszönöm.

21/F



2016. nov. 10. 02:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezekre vannak igények: bébiszitter, gépész, karbantartó, szállodai munkák, raktáros, idősgondozás, customer service advisor, buszsofőr, kamionsofőr, vidámparki munka.

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!