Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek halhatatlan...

Hogyan lehetek halhatatlan tömeggyilkos? (mint pl Jason Vooorhes)

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért akarsz halhatatlan tömeggyilkos lenni?
2010. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

mert tetszik ez a szerep! jason a példaképem


szeretném őt követni

2010. jún. 30. 20:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt így komolyan átgondoltad?:D Láttál már halott embert?
2010. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ajánlok egy beszélgetést egy pszichológussal. :D
2010. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
láttam már nem is egyet.. de jó azt érezni mikor retteg tőled az ember és a te kezedbe van az ő sorsa és akkor egyszercsak megfogod a baltát és 1 váratlan mozdulattal beleállítod a fejébe ! aztán a hullát felszögezed az ajtóra hogy még félelmetesebb legyen a látvány! aztán jöhet a többi ember
2010. jún. 30. 20:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Michael Myers is halhatatlan!és ő sem tud beszélni, mint ahogy Jason sem...szóval ő is király
2010. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szüleidnek gratulálok.
2010. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Két útja is van hogy álmod teljesüljön. Vagy vedd meg az idei főiskolai felvételi tájékoztatót, és keresd ki a Halhatatlan Tömeggyilkos szakokat, aztán válassz egy megfelelőt. Nem nagy a követelmény: 1-es iq, rondának kell lenni, meg benga nagynak. Ott megtanítonak aprítóbárddal, fűrészekkel szeletelni, hörögni, nyúzni, maszkot varrni, esetleg ha (felveszed a tantárgyat plusz órának) feltámadni is.

Vagy ha simán azt akarod hogy féljenek töled, meg vért akarsz és szenvedést menj fogorvosnak. Oda picit több pont kell a felvételihez.

2010. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De kár, hogy bezárt a Lipót mező.....
2010. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Az előttem kettővel válaszoló teljesen kimerítő választ adott, de én még kiegészíteném annyival, hogy ha teljesen biztosra akarsz menni, előtte darabold, majd szögezd fel saját magad, így egyenes út vezet a halhatatlanság felé. Én már csak tudom, mert mostanság én vagyok a Fekete Lagúna Szörnye...


xInis_Monax

2010. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!