Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a jó megoldás?

Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Egy hónapja írtak fel nekwm antidepresszánst és -1mg-os xanaxot de nem érzem jobban magam .. ugyanúgy szorongok és a hangulatom is percengént ingadozik . A családom nem áll mellettem pedig tudják mi a helyzet ,de mégjobban megnehezitik . Járok pszichologushoz is és az sem segit ... mit tennétek a helyemben?

2019. febr. 3. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A klinikai módszerek érintik a gond felületét és a megoldást ami évekig tart . Stresszoldó mozgás sport alkotótevékenység és önismereti feltáró technikák hasznosak .
2019. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A xanaxot most hagyd abba még nem szoksz rá. Sajnos az anyám már több éve szedi, de már inkább megszokásból. Inkább teremts magadnak rendszeres életet, ha feszült vagy jógázz vagy edzz, csinálj valami sportot. Nemcsak az önbizalmad lesz jobb ezáltal a kedved is, de még hasznos is. A gyógyszereket felejstd el.
2019. febr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hangulatingadozásra hangulatstabilizátor kell. Pszichiáter ír fel ha beszélsz neki erről. Az kb 2-3 hét alatt segít. Én épp azt várom, hogy segítsen, el kell érnem a nekem már hatásos dózist.(talán a 150mg lamolep elég lesz, de a doki szerint emelhetem 200ig ha nem hat eléggé) talán egy 50kg-s csajnak csak elég :D (viszonylag magas dózis ez is, ahhoz képest, hogy borderlinera szedem). Remélem jobban leszel! Ne hallgass a ne-szedj-gyógyszert emberekre! Amiket leírtál komoly problémák tünetei. Nem tudod feldolgozni a pici korodban történteket, vagy hatalmas trauma is okozhatta. De a lényeg az állapotod: ami így nem maradhat. Inkább szedj gyógyszereket és legyél jól, mintsem tűrd a szenvedést amíg meg nem halsz. Az orvos segíteni fog! Igen a xanax addiktív, én frontint(ugxanaz mint a xanax) szedek már több, mint 3 éve. Nekem is napi 1mg 😊 micsoda véletlen egybeesés☺ de a lényeg, hogy jobban legyél! 18/l és ha akarod írd meg privátban a többit. Ha szeretnéd kifejteni.
2019. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is fogok menni valami pszichológushoz vagy mi, reméltem én is kapok ilyesmit, de ez tényleg nem ér semmit? Nagyobb adagba nem halálos?
2019. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem mondom ,hogy nem ér semmit . Ez egy nagyon erős gyógyszer . A gyógyszertárba recept nélkül és személyi igazolvány nélkül nem adják ki ,mert veszélyesnek tartják . Szerintem csak jól bírom a gyógyszereket . Legalábbis a pszichiáter ezt mondta.
2019. febr. 6. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát kösz hogy válaszoltál, talán nekem sem fog használni.. Bár legszívesebben most bevenném az összeset és nem élném meg a 19 et, annyira jó lenne :) Nem hiszem hogy egy gyógyszer valaha is javítana azon hogy tudjak beszélni idegen emberekkel, vagy akár szerethető legyek.. Valahogy nem tudok hinni a gyógyszerekbe..
2019. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!