Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan létezhet, hogy valakinek...

Olyan létezhet, hogy valakinek úgymond bennragad a fejében a marihuana? Több lent

Figyelt kérdés

második napja érzem magamban elég intenziven :S

pedig keveset szivtam el belőle.És most is egyre erősül.Lehet a fáradtság miatt is?


2010. jún. 30. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdekesen fogalmaztad meg a kérdést.:D De amúgy igen. Szerintem ne csinálj ilyet, mert lehet hallani olyan esetekről is, hogy füvezik valaki és hetekig baja lesz tőle esetleg kórházba kerül olyan súlyos állapota lesz. Persze, akik füveznek ezt nem szeretnék elhinni és azt mondják ugyan ilyen úgyse lesz..pedig velük is megeshet.
2010. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Funktasztikus ***** válasza:
1 hónapig leszz THC a véredben...
2010. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Főleg gyerekeknél fordul elő, állítólag voltak akik teljesen bekattantak tőle (olvastam én is szóval nem biztos) de azt írták, hogy főleg fejlődésben lévő fiatalokra veszélyes. (valami biológiai oka van, de sajnos elfelejtettem, nem tudom pontosan leírni)
2010. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de most akkor én mit csináljak? :S

aludjak el és nézzem meg, utánna el-e múlik?

Most éjjel max. 3órát aludtam :S ezekszerint nem volt elég az

De amikor utoljára ez volt, akkor mégdurvább volt, aludtam egész éjjel mondjuk, reggelre semmi bajom nem lett :S

most meg áá

2010. jún. 30. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem többször ne füvezz ha ilyen rosszul érzed tőle magad pláne, de nem vagyok egy szakértő, biztosan aludj és igyál sok vizet (az másnaposságnál is beválik)
2010. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azt fogok :S

és soha többé ilyet

ezt sem akartam :S csak valami miatt "kellett" de nem hittem volna, hogy érezni fogom ezt a keveset is ennyire

2010. jún. 30. 20:38
 7/11 A kérdező kommentje:
az oké, hogy a THC a véremben lesz. De attól még nem érzem, ha már elmúlik a hatása
2010. jún. 30. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen "valami miatt kellett" jellegű drogozásból lesznek a rossz élmények. A drog NEM pótszer, kifejezetten nem alkalmas a rossz hangulat, vagy a problémák leküzdésére a legtöbb esetben!
2011. febr. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Remélem már elmúlt, mindenesetre aludj sokat. 10-12 órát, igyál sok folyadékot. Citromlé-sör jól átmos. És ami a legfontosabb NE parázz rajta. Remélem segítettem
2011. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, némi alkohol tud segíteni. Utóhatásokból engem is volt, hogy kihozott.


De elsősorban ezt neked kell agyban helyretenned.

2011. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!