Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Gosick nevű anime végén...

Lora fizesan kérdése:

A Gosick nevű anime végén miért lett Victorique-nak miért lett a végén ezüst színű a haja?

Figyelt kérdés
Milyen okból kifolyólag lett ilyen a haja?

#anime #Gosick #Victorique
2019. febr. 4. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez a divat és ő követni akarta
2019. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Stressz. Én sem értettem és utánajártam. Azt a választ találtam, hogy annak a drámaian eltúlzott esete, amikor a stressz miatt megőszül valaki. Victorique nyilván azért stresszel, mert a srácnak háborúba kellett mennie, és fél, hogy meghal a csatamezőn.
2019. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem befestette? Mert mutattak egy képet, egy tégelyről.Gondolom nem akarta hogy felismerjék, ugye a hosszú arany haja miatt.

De a stressz is egy lehetőség. Bár ha az lett volna, szerintem drámaiabban mutatják.

2019. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
A 3. válaszolónak van igaza. Ahogy ő is említette: befestette, mert nem ismerhették fel, a majdnem padlóig érő haj is feltűnő, főleg, ha arany szőke. :D
2019. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Gosick wiki szerint:

"At the end of the anime, her hair turns silver. Supernatural beings usually die if they leave the old continent, Victorique however survives because she's of mixed blood. Still, her hair completely loses its golden color due to Marie Antoinette Syndrome."


A Marie Antoinette Syndrome lényegében a stressz miatti megőszülés elnevezése, de ez nem egy igazi/bizonyított szindróma. (Nem jelenti azt, hogy egy fiktív történetben nem használhatták fel.)

2019. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ilyenre amúgy a valóságban is van példa... Csak nagyon nagyon ritka.
2019. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!