Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Függ a mászócipő minősége az...

Függ a mászócipő minősége az ártól?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni ,de nem a legdrágábbat hanem ilyet 10-14ezer körül.

2019. febr. 7. 12:24
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
Konkrét választ azt nem tudok, csak valami kapcsolatosat ami hasznos lehet. Már ha senki se érkezik válasszal. Általában van egy alapvető összefüggés az ár és minőség között, de bizonyos tartományok is vannak, amikben igazából azonos minőség van kicsit eltérő árakon. Én bemennék a kiszemelt üzletbe és megkérdezném, érteni szoktak hozzá az ilyen túraboltok alkalmazottai, sokszor maguk is hegymászók vagy barlangászok. Amennyit rá tudsz szánni annyit szerintem érdemes is kiadni árrá, akkor is ha ha van olcsóbb.
2019. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okes köszike
2019. febr. 7. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Függ nyilván...


Kezdetnek vettem a Decathlonban egy 9000 Ft-ost. Hát nem érte meg. Boulderezni teljesen alkalmatlan pl.


Aztán vettem egy La Sportiva Miura Lace-t 35.000 Ft-ért.


Mai napig imádom, összehasonlíthatatlan ahogy tart, és ahogy bármilyen kis élre vagy repedésre vagy bogyóra fel tudok állni velem


[link]


Most egész jó áron van, van női 36-os meg férfi is 22-ért.


La Sportiva cipők szerintem elég jók, de persze kinek mi. Sajnos kicsi a választék, úgyhogy a következőt Epic.TV-ről fogom rendelni. Five-Ten vagy La Sportiva Futura lesz.


42.5-ös a lábam, de 41-est vettem, és rá is nyúlt most már a lábamra.

2019. febr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval ha legalább heti 1x jársz akkor érdemes befektetni egy komolyabb cipőbe. Plusz ha érdekel a boulderezés is, oda pl jobb cipő kell mert technikásabb.


10-14 körül nem tudok jót igazán, és ha komolyan jársz akkor úgy is lecseréled előbb utóbb egy 20-30 ezresre. Ha tehetném akkor ezzel kezdtem volna...

2019. febr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!