Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kollégiumokba milyen zuhanyz...

A kollégiumokba milyen zuhanyzók vannak?

Figyelt kérdés
Erdélybe megyünk osztály kirándulásra és egy koliba fogunk aludni.Az osztály főnök azt mondta h egy helyen lesz több zuhanyzó is.Ugye nem olyan mint a kedvenc fegyencben?

2019. febr. 10. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyikben ilyen, másikban olyan.
2019. febr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Harmadikban meg amolyan.
2019. febr. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A negyedikről viszont nem tudunk semmit. Lehet ilyen is, olyan is sőt amolyan is. Arról nem is beszélve, hogy lehet esetleg emilyen is.
2019. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erdélyben?

Ott mersz 1 veder vizet a kútbul oszt öntögeted magadra szappanozás közben.

2019. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, jó, de ki fogja szappanozni? ;)
2019. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk olyan volt, nem voltak falak sőt a tusolót sem lehetett mozgatni, folyt a fejed tetejére, szóval minden nap hajmosás volt, nekem meg hosszú hajam van, örültem neki. A másik, meg nem vagyok az a szégyednlős fajta, de utálok mások előtt meztelenkedni, meg más seggét meg nemiszervét sem akarom látni. Ja arról nem is beszélve hogy melegvíz az nem volt. 21. század....
2019. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!