Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Extrém módon izzadók...

Segítség! Extrém módon izzadók egész évben. Van valami 'ellenszer' vagy bármi hókusz pokusz mert az izzadásgátlók nem segítenek?!

Figyelt kérdés
Nagyon izzadós vagyok. Télen, nyáron, hidegbe, melegbe. Nagyon zavaró mikor már a pulcsimon is folt van ebédidőre. Kipróbaltam több izzadásgátlót de semmi nem használt. Nem tudtok ajánlani valamit vagy aki szintén extrémen izzad mit tesz ez ellen?
2019. febr. 11. 20:56
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
Antisudoricum, de asszem az lábra van és gyógyszertárban kapahtó, azért kérdezd meg neked mit ajánl és, hogy ez jó -e arra ahova te használnád.
2019. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csatrad ***** válasza:
0%
furodj meg aztan borotva vagy gyanta, a csupasz tiszta bor nem izzad.
2019. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igazat adok #1-nek. A Solutio Antisudorica egész jó. Nemcsak lábra használható, hanem akár például hónaljra is.

Azt még megkérdezném, hogy ez az extrém izzadás ki volt-e valaha vizsgáltatva? Mivel idegrendszeri problémák, esetleg hormonális változás is okozhat ilyet.


Hasznos linkek:

[link]


[link]


"Természetes megoldások


Ha szeretsz házi szerekkel kísérletezni, próbáld ki a zsályát mint izzadásgátlót. Ehhez nem kell mást tenned, mint két héten keresztül minden nap igyál meg egy liter zsályateát. De a gyógynövény tartalmú kapszula is jelentős javulással kecsegtet. A tölgyfalevélből vagy a zsurlóból készült főzet is hatásos erős verejtékezés ellen, de ezt csak külsőleg használd. Ha hetente kétszer zuhanyzás előtt ecetes vízbe áztatott szivaccsal törlöd át magadat, sokkal kevésbé izzadsz majd. A kellemetlen illatú verejték ellen van természetes megoldás. Egyszerűen csak hetente kétszer önts a fürdővizedbe egy liter natúr paradicsomlevet és ebben áztasd magadat 10-15 percig, majd alaposan zuhanyozz le."


[link]


Remélem, találsz valami hasznosat! Sok sikert! :)

2019. febr. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Második válaszolónak: szoktam borotválkozni azt hittem használ de ugyanolyan rossz.
2019. febr. 12. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!