Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok és már kezdem...

Csúnya vagyok és már kezdem unni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar és már rég eltudtam volna fogadni hogy csúf vagyok de minden nap a suliban az osztálytársaim hozzám vágják hogy hogy nézel ki. A frizurámat sem merem megváltoztatni mert félek tőlük hogy nevetni fognak. Önbizalmam nulla.

Szóval inkább irigylem az osztálytársaim.

Ők szépnek születtek és a testalkatuk is jó de mégis cigiznek meg minden. Nemértem őket. Ha én egy olyan testben születtem volna biztos hogy nem cigiznék. De mindegy.

Már elfogadtam hogy nem lesz senkim az életben de engem inkább csak zavar hogy nevetnek rajtam egyfolytában. És már nagyon kezdem unni.

Reggel mikor felkellek mindig abban reménykedem hogy ma békénhagynak de sosem. A barátaim is csak nevetnek rajtam...ők sem próbálnak megvédeni mert szerintem félnek tőle hogy rajtuk is nevetni fognak.

Ja, szóval ennyi.

(9.-es vagyok és fiú)



2019. febr. 11. 22:13
 1/5 anonim válasza:
Sok mindent tehetsz annak érdekében, hogy ne lásd magad csúnyának. Nyilván az arcszerkezeted nem nagyon tudod megváltoztatni, de sporttal abból is faragható le valami. Fontos az arcápolás is, hiszen az az első, amit meglátnak rajtad az emberek. Mondod, hogy nem mered a hajad sem megváltoztatni, mert kinevetnek.. de kérdem én, nem mindegy, ha már így is aláznak? Csináltass magadnak egy jó frizurát, amivel jól érzed magad, és szarj a fejükre. Hozzá kell szoknod, hogy mindig is lesznek utálóid.
2019. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy akkora a baj, mint amivel bántanak. Ez így nyomot fog hagyni benned, muszáj változtatni ezen. És ezt nem a külsődre értem. Az biztos, hogy ilyen barátok nem kellenének nekem. Ennél jobb, ha nincs senki. Fiatal vagy, középiskola elején, váltani kéne. Az a gáz, hogy hagyod magad, bár elhiszem, hogy nehéz. Egy másik suliban, tiszta lappal több sanszod lenne, mert így nem fogod bírni a sulit, ha minden nap csesztetnek. Szólj otthon, hogy gáz van, szeretnél változtatni a dolgokon.
2019. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd meg ezt a filmet- keress rá, mert megéri. Amellett, hogy szórakoztat, ihletet is adhat. Címe: Az új fiú (2002) D.J. Qualls játszik benne, és ő sem egy szép fiú, de kedves. :)


Plusz: igaza van az előttem szólóknak. :)

2019. febr. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat :)
2019. febr. 12. 06:39
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak hát új suliba nem akarok menni...

Még valahogyan kifogom bírni ezt jó pár évet. Valamennyire már hozza szoktam hiszen általános iskolában is megaláztak (akár az egész osztály előtt). De ott sem értettem a logikájukat...Miért a gyengét kellett bántani? Ráadásul emiatt az osztály szinte összes lánya undorodott tőlem meg minden. K#rvára feltudtak ezzel cseszni..


De most az a szerencse hogy olyan osztályban vagyok ahol kevés a lány és így nem érzem annyira megallázónak.


A másik kedvencem pedig az amikor leb*ziznak. Pedig azok egymás seggét sokták megcsapni. És még én vagyok az...mert gyenge,csúnya vagyok és még sohasem volt barátnőm. De nekik kizárt dolog hogy beszélek ezekről a dolgaimról hogy hogyan érzek.


Szerencsére azt már sikerült elfogadnom hogy barátnőm soha sem lesz hiszen az osztálytársaim elég könnyen rásegítettek arra hogy minden önbizalalmam elmennyen.

De még így is valamikor szerelmes vagyok valakibe de tudom hogy úgy sincs semmi esélyem ezért hamar hidegen tudni hagyni ez a dolog.



Jól esik kiönteni a lelkem. Eddig erről senkinek sem beszéltem. És így névtelenül jó ide irni. Itt úgy sem ismer senki.

Szüleimnek és tanároknak pedig azért nem szolók mert nem akarok hogy azt higgyék hogy mekkora egy gyik vagyok..

Ráadásul most extrém nehéz... kiderült hogy apám tüdődaganatos és csak 10 éve maradt. Ezt sem mondtam el még senkinek.

És még néha apámat is belekeverik a nevetség tárgyaként. Fuuuu... Azt már nagyon de nagyon nehez bírom ki. Úgy érzem olyankor majdnem elsírom magam. Apámat nagyon szeretem. És még őt is...pláne úgyhogy még beteg is...

2019. febr. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!