Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, ahogy ahogy...

Miért van az, ahogy ahogy idősödöm és egyre több élettapasztalattal rendelkezem, élek át dolgokat, úgy kezdem magamat egyre kevésbé rondának látni vagy legalábbis méltatlannak érzem, hogy a lányok annyira csúnya srácként kezeltek/kezelnek többnyire?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan ronda lányoknak is van párja, sokszor nagyon is helyes srác, hogy ilyen alapon nekem is járna egy számomra vonzó barátnő, hiába is mondták már, hogy ronda vagyok, főleg úgy, hogy voltak lányok, akik mintha úgy kezeltek volna, mint egy helyes fiút és egyszer még egy számomra, vonzó gyönyörű szép szemű lánnyal is smároltam, sajnos több nem volt köztünk, de ez az én hibám is, mert megijedtem a folytatástól röviden szólva...
2013. okt. 29. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányokkal való ismerkedésnél a külső másodlagos. A legfontosabb a kisugárzás, amit pedig döntően befolyásol a helyes és normálisan kialakított önkép. Ha az defektes, akkor lehetsz egy 10/10-es srác, akkor is nehézkes lesz az ismerkedés.
2013. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem,többre vagyok hivatott, minthogy a férfiaknak csak pótléknak illetve szeretőnek kelljek. De már kezdek ebbe beletörődni...
2013. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, valójában van ilyen, de ritka. Én pl. olyan ronda vagyok, hogy még smárolni sincs esélyem egy lánnyla sem. Ez már tényleg rondaság :D


2: Hmm... ma nem akartam, de lehet, hogy a kedvedért felteszek mégiscsak egy csúnya fiús kérdést :D

2013. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm... azt a 2-es választ, amire reagáltam már törölték sajnos, így meg érthetetlen az a fele a hozzászólásomnak...
2013. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a moderátorokat is megfenyegette....
2013. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!