Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akinek meg van a most wanted...

Akinek meg van a most wanted 2012 annak mi a véleménye a játékról, jól/rosszul optimalizált játékélmény megfelelő esetleg elég jó?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 15:10
 1/5 JerrySoul ***** válasza:

Szörnyű a játék, tele van hibákkal. :D

Az optimalizáltság sem a legtökéletesebb, kell neki gép, hogy simán fusson végig szépen.

2012. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uhh az nem jó van 4gb memóriám phenom x4 965 4 ghz-re oc-zet procim meg egy sapphire hd 7850 1gb kari házilag oc-ztem azt is . mennyire vinné kb ?:SS :D
2012. dec. 3. 15:15
 3/5 anonim válasza:
A grafikája nagyon szép, viszont minden más szempontból egy rakás kula! Nincs semmi története, a kocsik eszméletlenül alulkormányzottak. A fejlesztők nem tudták eldönteni, hogy most egy valósághű szimulátor játékot alkossanak, vagy egy akcióval tùlságosan is teletűzdelt fizikával összeveszett kicsi kocsis játékot.
2012. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor nikább az nfs hot pursuit 2010-el játszok azt még nem pörgettem ki csak anno gyengébb gépemen próbálkoztam vele de a gyenge 2 mag kevés volt neki most erősebb vga+proci csak jobb lesz :d
2012. dec. 4. 11:31
 5/5 attila58ful HD válasza:
szerintem a most wanted nagyon jo jatekkk azs elemnyis jo
2013. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!