Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Airspft puskámhoz rendeltem egy típusához megfelelő tárat de kicsúszik. Az eredeti tár benne marad és caak a gomb lenyomásával lehet kivenni, ez viszont kicsúszik elég könnyen ha meghúzom és nem is lő. Miért?

Keress kérdéseket hasonló témában: Airsoft

febr. 14. 14:51  Privát üzenet  

A válaszok

A márka és a típus is azonos? És azon belül a generáció?

HA igen, akkor gyári hibás, vagy gagyi.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 14. 15:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A puska Specna Arms C05

A tár: [link]

# 2/3Időpont febr. 14. 16:20 Privát üzenet

És azt honnan vetted, hogy a tár és a fegyver kompatibilis?

Attól, hogy M4/M16 és AEG, az még kevés!

Nekem volt olyan eredeti TM HKMP5-öm, amihez csak a TM tárak voltak jók, semmi más.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 14. 16:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet azt megcsinálni azt HTML-ben, hogy ha zoomolok (ctrl és, vagy +- gomb), akkor az oldalon lévő, szövegek, képek, stb ne távolodjanak el a helyüktől, hanem maradjanak...
Audi A4 B7-ben ha kicserélem az eredeti cd lejátszót, akkor a kormányon lévő gombok fognak működni vele?
Ha egy iPhone homegombját eredeti Apple szervízben cserélek, össze tudják szinkronizálni az alaplappal, úgy, hogy működőképes legyen a TouchID?
Ha tönkre ment az enter gomb a laptopon hogy tudom az xp_t, be inditani valami billentyűzet trükk vagy kombináció van mivel helyetesitem minimum a csökkenntet modot szeretném...
Sony STR-DE125 erősítőhőz szeretnék távirányítót vásárolni, de ahogy néztem az eredeti távirányítón nincs ki-be kapcsoló gomb. Esetleg másnak van ilyen erősítője? Tényleg nem...
NAVON 5O2M telom vakok menű alkalmazásra tettem. Kísérlet próba, hogy az milyen? Nem tudom eredeti menüre rakni. Csak angol szöveg, hogy melyik menü gomb lett érintve. Nem reagál...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!