Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programozás

A kérdés

Hogy lehet azt megcsinálni azt HTML-ben, hogy ha zoomolok (ctrl és, vagy +- gomb), akkor az oldalon lévő, szövegek, képek, stb ne távolodjanak el a helyüktől, hanem maradjanak ott, mint ahogy az eredeti méretben is van?

Most kezdtem el tanulni ezt az egészet, de erre nem találtam választ.

Keress kérdéseket hasonló témákban: HTML, programozás, weblap

2018. okt. 12. 19:41  Privát üzenet  

A válasz

Position:absolute

Vagy %-os grid.

Vagy flexbox.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. okt. 12. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Win 7-et újratelepítettem (eredeti), beírtam a termékkulcsot ahogy mindig, de most/már nem fogadja el, mi lehet a baj?
Netezés közben az egérrel valahogy "összenyomtam" a képernyőt. XD Mozgattam az egeret, és hirtelen bejött egy kereszthez hasonló ikon, és ahogy elhúztam az ujjam az egéren,...
A minap elinditottam, a Counter strike-om (Steames, tehát eredeti). Észrevettem hogy nem hozta be a azervereket, ahogy szokta csak 4-5 magyart. Ezután rámentem a favouritesre és...
Hogyan lehet eredeti dvdrol a filmet felmasolni a gepre? Hangal felirattal ahogy van a dvdn?
Számitogépem ujra let telepitve win 7. Az euro truck2 persze nem eredeti de már párat kiprobáltam és akor is azt csinálta ahogy a főmenüböl kiléptem a játékba hogy elindulok egy...
Miert nem indul a Battlefiled 4? Eredeti játék de ahogy elindul a játék elkezd tölteni es tölt tölt tölt. Nem áll meg. Fél rát vártam de nem indul. HELP

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!