Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelv tanuláshoz valami jó...

Nyelv tanuláshoz valami jó módszer?

Figyelt kérdés
Most fogok középiskolába menni, nyelvi előkészítős osztályba. 4 éve tanulok angolt, de alap szinten vagyok. Szövegeket le tudok fordítani, bár van hogy nem minden szót értek. Ha arra kerül a sor, hogy meg kéne szólalni, vagy nem merek, vagy egyáltalán nem tudok. Esetleg tudtok ajánlani valmi módszert amivel kicsit előrébb tudnék jutni?

2019. febr. 15. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nyelvtanulás, alapszinten egy szó, négy nem mennyiség, ki kell írni. Van még pár hiba.
2019. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
A nyelvtanulásnál- mint minden készségfejlesztésénél- a titok: napi ritmusban kell tenni(ilyen a rajz, a hangszer, az ének, a sportok is) Tehát naponta (lehetőleg ugyanakkor, napirendbe illesztve ) tanulsz tíz percet az többet ér, minta hetente 1x5 órát,vagy 2x3 órát! Ezért is jó a nyelvi előkészítő. osztály, mert ott minden nap lesz nyelv.
2019. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz be tanfolyamra, és bármikor kérdést hallasz, tedd fel a kezedet, és beszélj. Ezen a gáton csak te lökheted át magadat. Bár ma divat nyivogni, hogy de értsd meg, én nem vagyok ilyen, meg csapjál be, hogy ne fájjon elkezdeni, de átlag szellemi képességekkel rendelkező ember ekkora erőszakot csak tud tenni magán. Nekem is sikerült. :D
2019. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb mindenképpen magyarul célszerű megtanulni.:)
2019. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!