Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajak piercing, vélemények?

Ajak piercing, vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnèk az alsó ajkamba, bal oldara két kör alakú piercinget (nem tudom hogy annak van-e külön neve). Arra lennèk kíváncsi, hogy mennyire zavarna az beszédben, illetve éneklésben. Van ugyanis egy kisebb csapatunk, akivel zenélünk (rock/metál zene) és nem tudom mennyire gátolna a piercing.

2019. febr. 17. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lejárt dolog már a piercing. 😂😂
2019. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
disturbed énekesének is volt :D semmiben nem gátol
2019. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
De már nincsen neki, mivel ő is tudja, hogy cink dolog a mai korban. ;)
2019. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az engem pont nem mozgat hogy cink-e, vagy sem. De azért köszönöm segítséget.
2019. febr. 18. 08:27
 5/9 anonim ***** válasza:
4%

Éretlen és meggondolatlan vagy.

Igénytelenség a piercing.

2019. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne hallgass a savazókra. Én nőként, tele vagyok piercinggel, ( cheek, septum, szemöldök, ajak, mell, köldök, csípő, nyelv ) és senki se szólt meg miatta, bár eleve nem kezdenék olyannal, aki ez alapján ítél. Ha szeretnél, tetess be nyugodtan :) első pár napban megdagadhat, hosszabb, talpas ékszerrel szokták szúrni, épp ezért addig kicsit zavaró lehet, de nem vészes. Tejterméket, cigit érdemes mellőzni ( vagy legalább öblögetni utána ) a gyógyulás alatt, ami kb. 1 hónap átlagosan.
2019. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
2.odik vagyok. így van,ha neked tetszik akkor csapasd. aki meg vergődik miatta az inkább magával foglalkozzon
2019. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindenki hülye aki szerint ciki vagy ódivatú a piercing. Azért mert neked nem tetszik még nem undorító, stb. Olyan emberek követik a divatot akiknek nincs stílusuk :)
2019. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azok az emberek szólnak be, akik be illeszkedtek az "átlagba" és számukra furcsa hogy valakik mások. Ezért mondják hogy undorító stb. De nektek Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. febr. 22. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!