Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki fogom próbálni a füves...

Ki fogom próbálni a füves cigit. Ha magas vérnyomásom van lehet tőle vmi bajom?

Figyelt kérdés
Aki azt írná h hülyeség és a többi.. inkább ne! tisztában vagyok vele.. Légyszi a kérdésre válaszoljatok! thx
2010. júl. 1. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Azon kívül hogy kidurran az agyad rosszabb nem lehet.
2010. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze.Elfogy a pénzed.
2010. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most komolyan!!!!
2010. júl. 1. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, akinek magas a vérnyomása, annak a füves cigaretta még jobban felviszi, felgyorsul a szívverése és szívinfarktust is kaphat, ha folyamatosan szívja.
2010. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg ugye a magas vérnyomástól elpattanhat egy ér = kidurran az agyad.
2010. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egy pénteki napon történt meg télen, a hó esett, a tizenharmadik kerületben, a csendes kis utcában, nem messze a klubtól kimentünk egy közeli grundra, és ott előkerültek a már elkészíttet füves cigaretták. Elmesélték, hogy csináljam, Nagyot szippants, és tüdőzd le, tartsd lent amíg bíród… Így is tettem, körülbelül öt slukkot szívtam, és szinte azonnal megtörtént a csoda, a hó épp akkor kezdett nagyobb pelyhekben hullni, arcomat az ég fel fordítottam és néztem amint esik. Szinte leírhatatlan érzés kerített a hatalmába, mintha a világ teljesen megváltozott volna körülöttem, az amúgy is hideg sötét éjjel, még mocskosabb lett, a mozgásom koordinálatlanná vált. Elindultunk vissza a klubhelyiségbe, mikor valaki elkiáltotta magát, – ne hagyatok itt, nem tudok elmozdulni földbe gyökerezet a lábam. Nem hittem a fülemnek, ezt tényleg megtörténhet? – kérdeztem magamtól. Visszament a csapat, tanácstalanul álltuk körbe Áront aki valóban nem tudott elmozdulni, megpróbáltuk elrántani, elhúzni öt onnan, mint mikor a kisgyerekek játszanak, de nem sikerült. Végül Ákosnak támadt egy ötlete, rámutatott Áronra és azt mondta, feloldom a varázslatot, és láss csodát, Áron gyökerei megszűntek létezni. Nevetve, boldogan vettük irányunkat a klub-helység felé.

Beléptem a lepusztult pincébe, leültünk zsugázni, és mindenen tátott szájjal röhögtem, kívülről látva nagyon furcsa lehetett. Körülbelül tizenegy óra felé elindultunk hazafelé, a hó egyre jobban szakadt, én egy sportcipőben voltam, meglepett, a mennyiség ami az utcát borította, volt vagy húsz centiméter. Mikor az ember szervezete droggal van tele, a hatóanyag sokszor felerősíti az érzésit, persze nem csak nevetni tudsz, hanem rettegni is. Hazafelé bebeszéltem magamnak, hogyha nem sietek, megfogok fagyni. Miután leszálltam a buszról azt az öt perces sétát amíg a lakásig elérek, majdnem egy óra alatt tetem meg. A lakótelepen minden kaput ugyanazzal a kulccsal ki lehet nyitni, és én félelmemben, hogy megfagyok, bementem minden kapu alá felmelegedni. Most már nevetek ezen, de akkor teljesen valóságnak éltem meg.

Beléptem az ajtón, már elmúlt éjfél, anyám akkor már aludt, én farkas éhes voltam, azonnal a hűtőhöz mentem, és belakmároztam. Teli gyomorral, feküdtem le az ágyamba, és azonnal elaludtam. Talán az utóbbi évek legbékésebb és legmélyebb álmába zuhantam.

Másnap, mivel mennem kellett dolgozni felkeltem, bevonszoltam magam a munkahelyemre, teljesen letargikus életunt állapotban, senki sem értette, mi van velem. A barátaim, kollégáim megszokták, hogy nekem mindig jó kedvem van, és ezt el is várták tőlem., de ma nem volt.

Kedves társaim akik belevittek ebbe, elfelejtették megemlíteni, hogy a másnap ilyen. Vagy talán nekik nem volt ilyen, elképzelhető, hogy csak rám volt ilyen hatással."

tényleg bocsi, a saját érdekedben ezt azért olvasd el, tudom nem fog változni a véleményed, de tudd mi vár rád!

egyébként a füvescigi hatásai közé tartozik a magas vérnyomás és ha neked amúgy is magas, hát akkor ez nagyon gáz lesz, nem túlzás: BELEHALHATSZ! de mi szóltunk, te tudod...

2010. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, kipróbáltad?
2010. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!